Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott az életkorról+ alábbiak? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Egy hónapja regisztráltam társkeresőre, 25 éves nő vagyok. Levelezek egy férfivel, ő írt, én a korkülönbséget kicsit sokalltam, de azért belementem, mert szimpatikus volt. 33 év volt kiírva, de most kiderült, hogy 37 éves! Azt mondta, azért írt mást, mert fiatalabb barátnőt akar, és nem akarja, hogy 32nél idősebbek írjanak neki.

Nem tudom, mit gondoljak, engem taszít ez az őszintétlenség. Ráadásul még mindig a szüleivel él. Jó, mondjuk én is, csak fura, hogy ennyi idős korára még mindig nem akar elköltözni ( megtehetné egyébként).

Kicsit megrendült a bizalmam, és a 12 év korkülönbség ( amit ő hangsúlyoz, h csak 11..valójában 11 év és 10 hónap) se kevés.Ő már családot szeretne hamarosan, én még azt nem tervezem..majd olyan 4-5 év múlva.

Viszont már nagyon szeretne találkozni, én meg egyre inkább úgy vagyok, h inkább ne. Hogyan lehetne kíméletesen megmondani? VAgy adjak neki egy esélyt?


2016. febr. 25. 16:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem elég világos indokot adtál magadnak arra, hogy miért nem kellene folytatnod az ismerkedést. Én is 25 éves nő vagyok, de nem gondolnám, hogy adnék neki egy esélyt.
2016. febr. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%
Adj neki egy esélyt szerintem.
2016. febr. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
60%
Jesszus nekem eszembe nem jutna esélyt adni... főleg ha már így belülről érzed hogy nem oké a dolog.
2016. febr. 25. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
igazból főleg ez a családalapítás dolog zavar. Oké, pár év múlva, de nem rég végeztem a sulival, remélhetőleg hamarosan el tudok költözni otthonról, és egy kicsit élnék..mármint utazgatni, szabadidőmben olyat tanulni ami érdekel, ilyesmi. Társ persze jó lenne ehhez, de pelenkázni, gyereket nevelni egyelőre még egyáltaláb nem akarok.
2016. febr. 25. 16:56
 5/14 anonim ***** válasza:
biztosan nem találkoznék vele. ha egy dologról hazudott akkor valószínűleg másról is hazudott csak még nem tudod.
2016. febr. 25. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

A korával való hazudozás kicsit gáz.

Viszont az,hogy kibökte, nemsokára családot akar, nem feltétlenül rossz.

Legalább ez ügyben. nem lesznek félreértések köztetek.

Ő lassan akar, te 4-5 év múlva, ez így elég nagy különbség.

Szerintem hagyd a fenébe, találsz majd olyat, akivel jobban egyezik a jövőképetek.

Legyél határozott és egyenes,küld el a faxba.

2016. febr. 25. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Az hogy hazudott az életkoráról nem oszt nem szoroz, csak emiatt nem tenném lapátra. Ha egyébként bejönne, és komolyabban is el tudnám vele képzelni, akkor adnék neki egy esélyt, ha nem, akkor nem.


Nem kell az ilyen pitiáner hazugságokat ennyire komolyan venni, minden ember hazudik, és aki azt állítja, hogy ez nem igaz, az szintén hazudik. Minden oka megvolt rá, hogy hazudjon, hisz egyébként sosem ismerkedtél volna meg vele.

2016. febr. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Meg akarja a mártani a pemszlit ;))
2016. febr. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
nagyon jó...és hol akarja megmártani, melyikünk gyerekszobájába? :'D
2016. febr. 25. 19:38
 10/14 anonim ***** válasza:

Hát igen, a jó öreg internetes társkeresők, a hantlóger lúzerek gyülekezőhelye :D

Amúgy ha a koráról is hazudott, akkor szerintem az anyagi helyzetéről is hazudik. Mert aki 37 évesen a szüleivel és, de elvileg megtehetné, hogy különköltözik az úgy külön költözne mint a villám. Az azért már tényleg elég ciki.

Szerintem (hacsak nem vagy ronda), 25 évesen még ne kezdj egy ilyen vesztes szar pasival. Még előtted az élet.

Hogy külsőleg milyen vagy, arról adok neked őszinte véleményt, ha küldesz képet priviben.

2016. febr. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!