Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hazudott az életkorról+ alábbiak? Mire számítsak?

Figyelt kérdés

Egy hónapja regisztráltam társkeresőre, 25 éves nő vagyok. Levelezek egy férfivel, ő írt, én a korkülönbséget kicsit sokalltam, de azért belementem, mert szimpatikus volt. 33 év volt kiírva, de most kiderült, hogy 37 éves! Azt mondta, azért írt mást, mert fiatalabb barátnőt akar, és nem akarja, hogy 32nél idősebbek írjanak neki.

Nem tudom, mit gondoljak, engem taszít ez az őszintétlenség. Ráadásul még mindig a szüleivel él. Jó, mondjuk én is, csak fura, hogy ennyi idős korára még mindig nem akar elköltözni ( megtehetné egyébként).

Kicsit megrendült a bizalmam, és a 12 év korkülönbség ( amit ő hangsúlyoz, h csak 11..valójában 11 év és 10 hónap) se kevés.Ő már családot szeretne hamarosan, én még azt nem tervezem..majd olyan 4-5 év múlva.

Viszont már nagyon szeretne találkozni, én meg egyre inkább úgy vagyok, h inkább ne. Hogyan lehetne kíméletesen megmondani? VAgy adjak neki egy esélyt?


2016. febr. 25. 16:37
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

mi az a hantlóger?

köszi, nem kell visszajelzés, anélkül is tudom, hogy a szépek táborát erősítem. :)

2016. febr. 25. 20:30
 12/14 anonim ***** válasza:

Hantlóger azt arra mondják, aki folyton hazudik, vetít elferdíti a tényeket, manipulálni próbál másokat.

Amúgy ha szép vagy, akkor egyáltalán minek van szükséged társkeresőre? Oda többnyire a csúnyácska lányok járnak akiknél senki nem kezdeményez élőben. Ne mondd már, hogy 25 éves szép lány vagy és nem találsz magadnak senkit? Nekem kicsit gyanús, nem erőltetem, de lehet mégis szükséged lenne arra a véleményre. Könnyen lehet, hogy csak anyuci szerint vagy szép..

2016. febr. 25. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

találni találnék akárkit, de nekem nem akárki kell. inkább vagyok egyedül minthogy legyek együtt valakivel csak azért h ne legyek egyedül.

25 évesen azért az ember már kap elég visszajelzést h hogyan néz ki. nem csak anyuci szerint vagyok szép..apuci szerint is :D na jó ez poén volt, de a lényeg, h a Te visszajelzésed nélkül is tudom, h mások szerint is szép vagyok.

2016. febr. 25. 21:12
 14/14 A kérdező kommentje:

azért én nem mondanám h csak csúnyácska lányok járnak arra...

meg nem értem, basszus, hogyan lehet valaki ennyire csőlátású már bocsánat, h csak az megy társkeresőre, akinél nem kezdeményeznek... mintha mindegy lenne h ki, csak legyen valaki..ez nagyon nem így van!! Társat keresek, nem csak egy pótlékot mellém, mert azt úgy illik, hogy legyen már mellettem valaki.

2016. febr. 25. 21:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!