Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Már ne is számítsak arra,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már ne is számítsak arra, hogy találok olyan személyt akit tudnék szeretni?

Figyelt kérdés
Egy éve megtaláltam az álom férfit, aki mindenben passzol hozzám, ő segített kilábalni egy nagyon szar kapcsolatból, azzal, hogy a legjobb barátom lett. Sokat bántottak anno, testileg is, lelkileg is, így nagy szó volt, hogy egyáltalán közel engedtem magamhoz bárkit is. Idővel én kezdtem ebbe a fiúba beleszeretni. Eleinte néha előfordult, hogy lefeküdtünk egymással, ő is padlón volt, meg én is. Utána tényleg csak barátok voltunk, vagy amikor nagy nehezen tudtunk találkozni úgy viselkedtünk mint két idióta szerelmes. Pedig, ő nem az. Soha nem is volt belém. Én viszont belé annál inkább és úgy érzem nem fogok tudni találni senkit magam mellé aki el tudná felejtetni őt teljesen, vagy ugyanúgy megállná a helyét mindenben. A társaságára pedig szükségem van, vele minden meg tudok beszélni, és segít éretten gondolkodni, valamint tudok bízni benne. Most képbe lépett nála egy csaj, én szurkolok nekik, meg szeretném, hogy boldog legyen, még akkor is ha nehéz. Főleg, hogy a csaj szép, és aranyosnak is tűnik. Talán jó helye lenne mellette. Sőt, lehet sokkal jobb mint mellettem valaha lehetett volna, de ennek ellenére irigy vagyok, hogy nem én kapom azt a figyelmet. Mit tegyek, hogy valaki más is fel tudja nyitni a szemem? Ez alatt az egy év alatt próbálkoztam. Volt két barátom is, de nem tartott sokáig, mert nem tudtam szeretni és átverni meg nem akartam senkit. Természetesen ez idő alatt, nem feküdtem le a barátommal és nem történt köztünk semmi. Az nem én lennék.
2015. dec. 23. 20:23
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
A barátoddal ne feküdj le, a szeremednek meg ne játszd el, hogy elég neked a szexbaba szerepe. Akkor majd találni fogsz valakit, akivel kölcsönös a szerelem. Ez most a te butaságod miatt siklott ki, okulj az esetből.
2015. dec. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ő mit mond mért nem tudna beléd szeretni?

Csak úgy fogod elfelejteni, ha egyáltalán nem találkozol vele többet. 1 év szenvedés, majd elmúlik, addig viszont ne ugorj bele kapcsolatokba, mert még nem készültél fel a következőre. Fogsz majd olyat találni, aki mindenben jobb lesz.

2015. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 omba ***** válasza:
Őt is megtaláltad valahogy...szóval a te készülékedben nincs hiba. Képes vagy szeretni, és bízni egy másik emberben.
2015. dec. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Amikor legelőször szóba került nálunk a kapcsolat téma, azt mondta, hogy fiatal vagyok még, és félne, hogy csak átverne és kihasználna. Idővel mikor ezekről többet beszéltünk, kiderült, hogy annyira kiszúrtak vele, hogy kapcsolatképtelen és én voltam az első csaj több év után, aki bármit felkeltett benne.

Ahogy telt az idő, egyre több minden derült ki az ő része felől, kedvel, nagyon is, eszméletlenül vonzódik hozzám, ki sem bírja, hogy ne érjen hozzám amikor találkozunk. Idővel ennek az egésznek is végeszakadt, mert azzal érvelt, hogy neki és nekem is rossz ez így és nem tesz jót.

Amikor nekem lett egy kapcsolatom, talán még közelebb kerültünk egymáshoz lelkileg, mint barátok, és ez úgyszintén fordítva is így volt, amikor neki lett barátnője. Érdekes nyáron még arra a lányra egyáltalán nem voltam irigy. De most ez az egész más valamiért. Szeretném is, hogy sikerüljön neki, mert megérdemli, hogy boldog legyen, meg nem is.

Részemről pedig azt veszem észre egyre jobban, hogy igazán nem tud megérinteni senki. Lehetne kapcsolatom, van is rá jelentkező, de sosem találok senkit elég jónak.

És nem a külső miatt, az már rég nem érdekel, hanem a belső értékek, meg néha az intelligencia nem kellő mértékben elegendő ahhoz, hogy egy értelmes beszélgetést lehessen folytatni.


Köszönöm szépen a válaszokat!

2015. dec. 24. 11:39
 5/5 anonim ***** válasza:
keress valami hobbit, aktív időtöltést, ami leköti a figyelmed, foglalkoztat és nem hagyja, hogy mással foglalkozz közben. nem utolsó sorban új emberekkel is megismerkedhetsz, akik között akár olyat is találhatsz, aki mindenben megfelel
2015. dec. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!