Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, meg lehet szeretni egy nagyon duci nőt, úgy nem nem vonzódtam sose a ducikhoz?

Figyelt kérdés

Mindig átlagos testalkatú barátnőim voltak. Most megismerkedtem egy 90 kg körüli nővel igaz nagyon magas is (175 cm) Nagyon szép arca van, szexi szeme és jól el van osztva a felesleg rajta (nagy cici stb.) Viszont belül tökéletes a lány!! Pontosan olyan amilyennel még nem találkoztam pedig már 30 éves vagyok.

Létezhet olyan, hogy ducin szeret meg egy férfi egy nőt, úgy hogy nem is a ducikat szereti? (engem sportos tipikus jó pasinak tartanak:)


2015. dec. 4. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Engem is meg szeretett 16 évesen az akkori barátom,aki tényleg a kövée nőkre bukik,nem,hogy a ducikra,mégis egy normál súlyú csajt választott.Szóval van esély a fordítottjára is.
2015. dec. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mackós pasik a zsánereim, ennek ellenére mindig magas, vékony/átlagos alkatú barátaim voltak. :) A külső csak addig lényeg nálam, míg valami megfog az illetőben. Legyen az egy mosoly, vagy igéző tekintet... :)
2015. dec. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
27%
ne erőltesd, ha ellenérzésed van, mert később őt fogod hibáztatni/cseszegetni, hogy miért nem fogy le.
2015. dec. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A szerelemben és a vonzódásban nincsenek szabájjok. Nem az alakja miatt szereted,nem ez határozza meg!

Én 23éves vagyok,buszvezető és van egy lányom is,na meg kutyával is elkell fogadni. A párom jóképű,magas (175cm)és sportos testalkatú. Régóta ismerem és rendes ember. Mégis úgy fogad el ahogy vagyok. Én 165cm és 72kg vagyok.

2015. dec. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mitől félsz? Hogy megszólnak?

Ha bejön neked, ez ne tartson vissza, oké, hogy van egy általános zsánered, de ez nem azt jelenti, hogy csak ilyen csajok fognak megérinteni...

Mindigis imádtam a nagyon magas, lehetőleg izmos palikat... kopasz... vagy hosszú hajú

Ahhha, barátom egymagas volt velem, rövid hajú, gyerekarcú, vékony. Naés. Elfogadtam.

2015. dec. 4. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!