Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiként lehetetlen ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként lehetetlen ismerkedni, ha nem vagyok bulizós?

Figyelt kérdés
Mert utcán nem lehet, suli/meló szintén nem. Szóval mindenképp el kell kezdenem bulizni, ha ismerkedni akarok?
2016. szept. 28. 16:32
 1/10 anonim ***** válasza:
61%
Lehet ismerkedni sportolás közben, nyelviskolában, könyvtárban, interneten, koncerten, meccsen, múzeumban, bármilyen tanfolyamon, stb. és miért ne lehetne suliban vagy melóban? (ha nincsenek ott lányok, akkor ne vedd figyelembe a kérdésem)
2016. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Nálam nem nagyon vannak suliban. Koncert az nekem buli. Sportolás közben szerintem nem lehet, mert akkor nem arra figyel az ember. Múzeumban meg elég komor általában a hangulat.

De lehet csak én nem tudok ismerkedni. Mondjuk ez biztos, de ilyen helyeken sem nagyon vagyok. De mindegy.

2016. szept. 28. 16:52
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
Azért ne kezdj bulikba járni, mert ismerkedni szeretnél. Legalábbis hosszútávú kapcsolatot ne ott keress, ha te nem vagy bulizós. Hisz az ott megismert nők bulizósok. Szval nem feltétlen illenétek össze.
2016. szept. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
És hol a lehetne találni nem bulizós lányt? :D
2016. szept. 28. 16:57
 5/10 anonim ***** válasza:
72%
Én lány vagyok, soha nem bulizom, én interneten ismerkedtem meg a barátommal. Nem társkeresőn, hanem egy fórumon, ami a hobbinkról szólt.
2016. szept. 28. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Remek, de interneten nem igazán tudom hol lehetne.

Társkereső kilőve, mert sokkal több férfi van. Egyéb oldalak jók lehetnének, de azok is nagyon zsákbamacskák. Gyk-n sem igazán lehet, mert ha valaki kiírja hogy lány 10-en írnak neki és nem akarok 11-edik lenni. Rám meg sosem írnak. Ráadásul a korosztály is átlagban 17, akikkel kezdeni sem lehet kb semmit kapcsolatra.

Szóval internet nekem nem jött be. Próbáltam. Élőbe kellene.

2016. szept. 28. 17:01
 7/10 anonim ***** válasza:
72%
Hasonló gondom van lányként. Bulikban esélytelen komolyan ismerkedni, nem is nagyon járok, a netes ismerkedést nem szeretem... A suliban megpróbálkoztam egy sráccal, aki elküldött azzal, hogy házinyúlra nem lövünk. Igaza van, de most már tényleg nem tudom, hol kéne ismerkedni. :D
2016. szept. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
33eves vagyok..soha nem voltam bulizni..nem cigiztem..nem kell..ennyi :))) jaaa szingli vagyok😂😂😂
2016. szept. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
70%

Utcán mitől nem lehet?


IGEN, ha mindenre rámondod hogy "Ott nem lehet", akkor neked biztos sehol nem lehet. Mond azt pl annak a lánynak is, akit kb négy hónapja szedtem fel egy RUHABOLTBAN és dugtam meg utána két héttel később.


Csak ott nem lehet csajozni, ahol te nem akarod. Ahol vannak nők, meg vagy te, ott lehet csajozni.

2016. szept. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia! :)

Én nem vagyok egy bulizós, ha gondolod, írhatsz. :) 22/L

2016. szept. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!