Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha nem bírom pasi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem bírom pasi létemre szex nélkül? Nem kellek a nőknek. Lassan 3 éve nem voltam nővel. Hogy lehez a leg könyebben ki bírni? 27f

Figyelt kérdés
2016. szept. 21. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha van kedved, szivesen beszelgetek veled, es a kesobbiekben a problemadon is segithetnek. :)
2016. szept. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
94%

Én meg már hat éve.

Ahogy Rózsa Sándor mondta vala: "Ki köll bírni. Egy darabig valahogy még ki köll bírni."

2016. szept. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legalább te már voltál, nekem csak az első csókot sikerült összehozni ennyi idősen. De azóta se volt még semmi. Nehezem lehet bírni, néha úgy érzem ha nem változik valami diliházba kötök ki.
2016. szept. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha van legalább egy kezed akkor tudsz könnyíteni a dolgon:)
2016. szept. 21. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!