Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett annyira divat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett annyira divat, hogy minden hónapban más-más külföldi képet töltsön fel az adatlapjára egy pasi és miért ez imponál a nőknek főként?

Figyelt kérdés
Szinte minden 2. ismerősöm nyakra-főre tölti fel, hogy most Ausztriában, most Németországban, most Spanyolországban, most pedig Párizsban volt, stb. Persze alatta a sok-sok like, meg 1-2 lány, hogy engem is vihettél volna stb. Ez dívik? Már itthoni kirándulások nem is elegendőek? Ez a fokmérő?
2016. júl. 25. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha megtehetik, vagy el tudnak csípni jó lehetőséget, akkor miért ne? Jól teszik. Én idén 2 olcsó, kuponos külföldi buszos utazásra megyek, az egyik olyan helyre, ahova már rég el akarok jutni, és most adódott lehetőség is.
2016. júl. 25. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
33%

A facebook kezdete óta divat megosztani nyerő dolgokat.

Imponálni meg azért imponál a nőknek, mert sokakat a pénz érdekel. (Természetesen itt minden női hozzászóló egy szent és őket ez nem érdekli.)

2016. júl. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
88%
Én kis pénzből is tudok utazni, csak egyesek ezeknek lusták utánajárni... Bárki megtehetné, ha akarná.
2016. júl. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Irigykedés helyett ajánlom figyelmedbe (de ez csak egy a sok közül):

[link]


Mellesleg én szeretek utazni, még ha nincs is rá sok pénzem, de mindig meg tudtam oldani, amikor akartam.

2016. júl. 25. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
54%
A nőknek azért imponál, mert azt akarják, hogy őket is vigye el az illető pasi, persze úgy, hogy nekik egy fillért se kelljen fizetni.
2016. júl. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, én nőként élvezem az utazást, hogy eljuthatok olyan helyekre, amiről gyerekként csak álmodtam. 22 éves korom óta utazgatok, ha van rá lehetőségem, többnyire egyedül, összegyűjtöttem a rávalót, ez nem csak a gazdagok kiváltsága, de az én utazásaimat az ismerőseim többsége nem csinálná utánam, mert sokkal kényelmesebbek, és erről nem mondanak le egy élményért, én igen. Most kuponokkal fogok menni ősszel. Én olyan társat szeretnék, aki partnerem ebben is, és nem fanyalog.


Ha te nem vagy ilyen kimozdulós, keress hozzád hasonlót, de ne szóld le azokat, akik ezt élvezik. Nekem minden ilyen utazás olyan, mint hogyha újjászületnék.

2016. júl. 25. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A legtöbb nő az ilyen utazgatós, tapasztalom. Ha megismerkedek társkeresőn egy diplomás nővel, 3 ből 2 nek az adatlapja facebookon tömve van barátnős külföldi vagy Balcsis képpel. Minden pénzük erre megy el. Persze ez is valami.
2016. júl. 25. 21:11
 8/9 anonim ***** válasza:
Mert a felszínesség uralkodik
2016. júl. 25. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, a Balaton drága, ezt olyan kolléganőm is mondja, akinek rokonai élnek ott, és a szállásért nem kell külön fizetniük.


Én szeretek utazni, de nem megy el erre minden pénzem, az utazási kiadások mellett 30 évesen lakást tudtam venni, és most önállóan tartom el magam, és így is jut. Mert én utánajárok, mert menni akarok, mert nem bírok megülni a fenekemen, ilyen vagyok és kész, és soha nem érdekelt, hogy jön-e velem valaki, vagy egyedül kell mennem. Ha egyedül maradtam, akkor is nekivágtam, és idén is nekivágok. Emellett jut a megélhetésemre is, a számlákra, az étkezésre, a tisztálkodásra, ruházkodni, megtakarításra, mindezt jelenleg 148ezer Ft-ból, de voltam minimálbéres is, és akkor is kiszorítottam egy erre szánt külön keretet. Nem tudom, mi hajt, hogy menjek, de valami hajt. Gyerekkoromban soha nem voltunk a szüleimmel külföldön, mert ők nem beszélnek a magyaron kívül más nyelvet, és így nem mertek elindulni két gyerekkel.


De téged ez miért zavar? Te is megteheted, ha csak az irigység beszél belőled. Ha meg nem vagy ilyen, akkor miért olyan nőket keresel, akik ilyenek, és miért nem hozzád hasonlókat? Bőven van olyan nő, aki passzívabb és a te ritmusodban él.

2016. júl. 25. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!