Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért irtózik tőlem ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irtózik tőlem ennyire a srác?

Figyelt kérdés

Nyáron ismertem meg, és azóta is beszélünk 2-3 naponta. Már többször is elmondta, hogy külsőre bejövök neki, volt köztünk egy csók is, meg mondta, hogy szexben benne lenne.

Viszont nem értem őt. Soha nem volt még igazán szerelmes, ennek ellenére sok lánnyal összejött már rövidebb időre, de velem nem volt hajlandó még csak megpróbálni sem a dolgot. Sőt, amikor csak lehetősége van rá, elmondja, hogy nem akar tőlem semmit, nem érez irántam semmit, nem akar hitegetni, stb.


Mire jó ez?

Én sem akarok járni vele, csak nem értem. Mi lehet ennyire visszataszító bennem? Elsőre is megértettem a dolgot, nem értem, miért szajkózza ennyiszer...


21L, 25F


2016. szept. 21. 13:04
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mire gondolsz, semmi nincs köztünk, csak üzengetünk. :D
2016. szept. 21. 14:21
 12/12 anonim ***** válasza:

Gondolom szeretné, hogy ne értsd félre, nem akar megbántani.


Szerintem mond el neki, hogy te se akarsz semmit és akkor meg fog nyugodni, hogy minden OK.

2016. szept. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!