Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért irtózik tőlem ennyire a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért irtózik tőlem ennyire a srác?

Figyelt kérdés

Nyáron ismertem meg, és azóta is beszélünk 2-3 naponta. Már többször is elmondta, hogy külsőre bejövök neki, volt köztünk egy csók is, meg mondta, hogy szexben benne lenne.

Viszont nem értem őt. Soha nem volt még igazán szerelmes, ennek ellenére sok lánnyal összejött már rövidebb időre, de velem nem volt hajlandó még csak megpróbálni sem a dolgot. Sőt, amikor csak lehetősége van rá, elmondja, hogy nem akar tőlem semmit, nem érez irántam semmit, nem akar hitegetni, stb.


Mire jó ez?

Én sem akarok járni vele, csak nem értem. Mi lehet ennyire visszataszító bennem? Elsőre is megértettem a dolgot, nem értem, miért szajkózza ennyiszer...


21L, 25F


2016. szept. 21. 13:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Figyelj! miért foglalkozol ezzel a kérdéssel? nem jössz be neki! mindenkivel előfordult már ilyesmi! nem nagy dolog
2016. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy úgy érzi, mégsem értetted meg. Vagy attól tart, hogy szerelmes vagy belé és azt nagyon nem akarja, akkor már inkább le se fekszik veled, nehogy túlságosan kötődjél hozzá.
2016. szept. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hagyjad már ezt a pasit, 1000% hogy nem vagy az esete
2016. szept. 21. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Ez oké, de nem lenne muszáj beszélgetnie velem, ráadásul komolyabb témák is szóba kerülnek.
2016. szept. 21. 13:31
 5/12 anonim ***** válasza:
Figyelj!! csak jószándékból mondom, hogy ne foglalkozz ezzel a pasival!! azért beszélget veled, mert jelenleg nincs jobb. ha lesz, akkor le fog szarni!!!
2016. szept. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
De nem én erőltetem a dolgot. Volt már olyan többször is, hogy felidegesített, és mondtam neki, hogy hagyjuk ezt inkább, erre olyanokat ír mindig, hogy hát jó, ha nagyon ragaszkodom hozzá, vagy ha minden áron le akarom zárni, akkor rendben van...
2016. szept. 21. 13:49
 7/12 anonim ***** válasza:

Neked sem lenne muszáj beszélgetned vele.

Jól becsapjátok egymást és persze magatokat is.

2016. szept. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
figyelj: lelki szemetesláda vagy neki, én is voltam már így, azaz a te helyzetedben (ki nem?) nem akarja lezárni mert neki tök jó téged arra használni, hogy ha nincs más,akkor veled tud fröcsögni
2016. szept. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Én nem csapom be magamat. Én csak szeretek vele beszélgetni, mert nagyon értelmes srác, és ritka az ilyen. Ő meg...nem tudom. xd
2016. szept. 21. 14:18
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért rendeled magad alá neki ennyire?
2016. szept. 21. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!