Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ti voltatok már úgy, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti voltatok már úgy, hogy egyetlen vágyatok az volt, hogy szeressenek és mégsem teljesült?

Figyelt kérdés

Úgy érzem ez az egyetlen dolog, ami most előre tudna mozgatni engem, de sosem következik be.

Engem sosem talál meg senki sem a szeretetével. Semmi különösebb ok nincs erre, egyszerűen én vagyok a világ legszerencsétlenebb embere. Olyan, mint aki megnyeri az ötöst, csak a rossz oldalon.

Kilátástalan minden kép.

Ti voltatok már így? 22F


2016. szept. 19. 21:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, én is ugyanígy érzem magam, és nő vagyok.
2016. szept. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Voltam így. De nem konkrétan az általános szeretetre vágyom, mert azt megkapom a családomtól, és a barátaimtól, én egy embertől szeretném viszonozva érezni, de erre jelenleg nem látok semmi esélyt. Sajnos arra sem, hogy az égető vágyam elmúljon, szóval lassan begolyózom.
2016. szept. 19. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
36%

1. fejezd be az önsajnálatot, baromira ellenszenves egy olyan pasi, aki mártírnak állítja be magát, és a sebeit nyalogatja.


2. menj önismereti csoportokba, derítsd ki, vajon 22 éves létedre, miért a szerelem az egyetlen dolog, amit életcélként meg tudsz fogalmazni?


3. tűzzél ki elérhető, reális célokat, és foglald el magad.

2016. szept. 19. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
#2 vagyok a #3-as válaszoló jól mondja, félgyógyír az, hogy elfoglalod magad, találsz magadnak valamilyen hobbit, nekem is ez a stratégiám. De este, mikor egyedül vagy a gondolataiddal, akkor nem menekülhetsz magad elől. Ezt az időszakot kell átvészelni, amint látod, én a gyakorival terelem el a figyelmem.
2016. szept. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én mindent eltudok érni az életben ezen az egyen kívül. Jó munkahelyet akartam? lett. Több fizetést akartam? lett. Több ismerőst akartam? lettek. Mindent eltudok érni, de azt nem tudom, hogy valakinek én tetszek. Mert ezt az egy dolgot nem lehet irányítani. 30f
2016. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én ugyanúgy vagyok vele mint az 5-Ös válaszoló. Van szeretet is az életemben és szeretem magamat is...Bármennyire egoistának hangzik nem az, mert magunkat szeretni kell, hogy masok is szeretni tudjanak. Viszont a legnagyobb "dolog" az életben saját Csaladom... Még nem jött el...Szerintem minden el fog jönni csak idő kérdése. :) Ki kéne mozdulnod ebből az állpotból, ha azt gondolod szerencsétlen vagy sajnos akkor az is leszel, mert bevonzod. Próbálj arra gondolni, hogy jó dolgok jönnek ez után és képzeld el mit szeretnél. Jönni fog hidd el. :)
2016. szept. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok vele, de valahogy az élet egyik területén sem kapom meg: sem a családtól, sem a "barátoktól", sem egy szerető pár tekintetében :( 22/N
2016. szept. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én szerelemre vágyok,de hiába,nem kellek senkinek.Ezt el kell fogadni ha nem kellesz senkinek.27f
2016. szept. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!