Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ez tényleg így van a be nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez tényleg így van a be nem teljesült szerelmeknél?

Figyelt kérdés

"Mivel nem élek együtt vele, így sosem derül ki számomra, hogy milyen hülyeségeket tud néha mondani, hogy milyen amikor már belekényelmesedett a kapcsolatba, hogy mennyi apró, idegesítő szokása van a hátköznapokban, hogy mennyire fordul ki magából vita közben... egy gondolatban idealizált szerelmet túl könnyű magadban dédelgetni"


A szerelem elmúlik, az tény. De akkor ha nem kerülsz közel a másikhoz, elvileg akármeddig babusgathatod magadban az érzést, ha meg mégiscsak összejöttök, akkor belelátván a rossz tulajdonságaiba is, hamarosan (2-3 év) véget ér az addig érzett ájult csodálat?


2016. jan. 17. 18:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Túlságosan egyoldalúan látod a dolgot.Az élet nem egy sabolon alapján fut.

Na de jönnek a gyk-s válaszolók a nagy élettapasztalatukkal.

3

2

1

2016. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
sablon* :)
2016. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Rám igaz.
2016. jan. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen, így van. Ezért életképesek sok sok évig az ilyen "szerelmek".
2016. jan. 17. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Noblesse Oblige ***** válasza:

Szerintem meg van ebben a kijelentésben ráció.

Az igaz, hogyha tényleg a "lelki társad" találtad meg, akkor ott az egész élet boldogság és harmónia.


Az először nem egy valós személyben lesz szerelmes, hanem abba az álomképbe ami kialakított róla. És az valóban csábítóbb tud lenni mint a valóság.


De ugyanakkor ha valaki a plátói szerelme közelében van és figyel az megláthatja a visszásságait is a másiknak (ha vannak).

2016. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kepzeledbeli szemelybe vagy szerelmes abbol nem lehet gond ez teny.
2016. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindig csak én az én gondjaim... Azt ne mond neked nincsenek hülye szokásaid. :D
2016. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
nem gondolom, hogy csak hibátlan emberbe lehet szerelmesnek lenni, főleg mivel olyan nincs is. akiket eddig viszonzatlanul szerettem, azoknak is tudtam a rossz tulajdonságairól, és azokkal együtt szerettem őket.
2016. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!