Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előfordulhat olyan, hogy valaki olyan mély sebet szerez egy be nem teljesült szerelem miatt, hogy fóbiája lesz a nőktől?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 00:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen :( Meg is történt...
2014. jún. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igazából semmi nem kizárt. A szociális fóbiások is valamiért szerezték azt a betegséget...
2014. jún. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fish1 ***** válasza:
Szerintem max olyan esetben, amikor nem látja be a pasi magának, hogy ő is hibázott, és az egész felelősséget a másikra, majd ezáltal a nőkre hárítja.
2014. jún. 6. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

7 éve depressziós vagyok miatta, eddig még azokat az esélyeket is inkább elhajtottam ami kölcsönös szimpátián alapult, de nem fóbiám van hanem csak félek az új csalódástól, pontosabban most már úgy érzem képes leszek túl lépni rajta

a félelem az új csalódástól abban teljesedett ki, hogy zárkózott voltam és nem nagyon ismerkedtem idegenekkel, de akikkel összeismerkedtem azokkal nem volt gond, simán tudtam beszélni velük és a közelükben lenni

2014. jún. 6. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
simán!
2014. jún. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem fóbia csak egyszerűen inkább maradna egyedül mint olyannal akit nem szeret ha már nem lehet azzal akit szeretett. Nőknél is van ilyen, hogy "férfi fóbiája" van.
2014. jún. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!