Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Két oldalú be nem teljesült...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két oldalú be nem teljesült szerelem?

Figyelt kérdés
Mennyi idő után lehet túllépni egy kétoldalú, de be nem teljesült szerelmen? nagy korkülönbség, a férfi érzései kicsivel erősebbek
2013. máj. 16. 18:28
 1/6 anonim ***** válasza:
változó, van akinek pár hónap van akinek soha.
2013. máj. 16. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de olyan nincs hogy egyik napról/óráról a másikra?
2013. máj. 16. 18:32
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs. Nekem (nő) 7 évbe telt, a férfi még mindig érez irántam valamit, pedig gyereke és felesége van..
2013. máj. 16. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem úgy 6-7 hónapba telt, de a mai napig megvan valamilyen a bizsergés, ha összefutunk. Újat kell keresni, beteljesedettet!
2013. máj. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem 3-4 év volt a legtöbb. Mi volt a gond ? és mennyi idősek vagytok ? privibe is irhatsz :)

38 F

2013. máj. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt csak itt én szerettem jobban a pasi már túllépett én meg még mindig bőgök. 3 hónapja szakitottunk és kb annyit is jártunk előtte. Tehát nem volt egy hosszú idő, de én még mindig fülig szerelmes vagyok sajnos sőt ugy érzem senkit nem szerettem még ennyire. Akármilyen rövid idő volt. Az fáj legjobban, hogy meg se próbáltuk el lettünk szakítva a körülmények által egymástól. 24/L 29/F
2013. máj. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!