Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Meddig tart a szerelem érzése?...

Meddig tart a szerelem érzése? Együttélénél nálatok mennyi idő múlva alakult át? Ha nem viszonozták/nem teljesült be, bennetek maradt-e?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 21:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem viszonozák az nem szerelem csak ragazkodás.
2010. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
A szerelem szerintem a testi-lelki vonzódás a másik iránt, amikor úgy érzed, megtaláltad a másik feled és ez szokott átcsapni jobb esetben szeretetbe, ami sokkal nagyobb dolog, mint a szerelem, mert az nem múlik csak úgy el. Sokan tévesen nem is értékelik már a szeretetet, mindig a fellángolást keresik. Az, hogy mennyi idő múlva alakul ez át, mindenkinél más és soha nem állandó, hullámzik mint a tenger. A viszonzatlan szerelem pedig elmúlik idővel, legfeljebb legbelül csak a kíváncsiság marad meg örökre, hogy mi lett volna, ha... de az ember alapvetően az önös érdekeit nézi, hogy neki mi a jó, és a szenvedés túl sokáig nem az, keresni fog új szerelmet.
2010. aug. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én 2 éve reménytelenül szerelmes vagyok: és nem csak ragaszkodom hozzá. Először azt hittem érdeklem Őt, de nem lett belőle semmi. Ráhagytam, ha kellettem volna neki, akkor lépett volna. Ha nem hát nem, nem akarok nevetség tárgya lenni. Amikor az utcán meglátom, mindig összeszorul a gyomrom és azt kérdezem magamtól hogy "Miért?!". L
2010. aug. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi 3 éve vagyunk együtt, és lehet hogy nem hazudok, ha azt mondom már most jobban szeretem mint amilyen szerelmes vagyok.

Amikor több időt töltünk együtt (vakáció, nyár) olyankor inkább szeretem, mikor kevesebbet akkor inkább a szerelem érzése nagyobb bennem. Néha meg mindkettőt érzem:)

Tudom, hogy nélküle nem az lennék aki vagyok.

Kb 2 év után alakult át, de nem megszokássá, hanem elmélyült és valami szilárdabb került elő:) a szeretet:)

2o-L

2010. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bioszból azt tanultuk, hogy 2 évig. Asszem az oxitocin hormon feleől ezért, de lehet, hogy rosszul emlékszek, és hülyeséget mondok.
2010. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Nálam sajnos nem alakult át, mert még szerelmes voltam, amikor vége lett...olyan nem volt, h beteljesületlenül együtt voltam valakivel, ami plátói volt az emg idővel elmúlt
2010. aug. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
63%
Még nem láttam mai fiatal lányt, akiben a szerelem 3 évnél tovább tartott volna.
2010. aug. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Örök szerelem nincs,és régen sem volt,csak akkor még volt akaratereje és kitartása a pároknak.A szerelem átalakul szeretetté,ezt el kell fogadni.Persze ez nem feltétlenül baj.A szeretet a szerelem egy mélyebb formája.
2010. aug. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
S hogy a kérdésre is válaszoljak:a plátói szerelem elmúlik egy idő után,mert megunod a szenvedést,és vágysz a boldogságra.Majd jön más,aki elfeledtet mindenki mást...
2010. aug. 27. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
64%
igaz szeretet???...ha éjjel ébren maradsz csak azért, hogy nézd,ahogy alszik..vagy moccanni sem mersz-pedig hangosan horkol-mert álmában átölelt,magához húzott és te érezni akarod még-még....inkább lezsibbadsz,de nem mozdulsz.. amikor napközben felhivod, csak hogy halld a hangját..amikor ha éjjelre a munka elválaszt titeket,nem tudsz igazán aludni,mégha felveszed a pizsamáját akkor sem..amikor idővel más által kiderül,hogy volt valaki,egy lány,akivel...és nem tudod elhinni,később meg arra gondolsz:ha így van, akkor mégjobban szeretm, mert büszke vagyok rá, hogy mindezt úgy tette meg, h.engem a tenyerén hordott és semmit észre nem vettem...még később pedig csak annyit mondazs, ha igaz ha nem, remélem most(is) boldog...és adsz egy csókot neki...ha késő ér haza, nem mondasz mást, mint:annyira vártalak már...és nem az érdekel hány nőt néz meg az tucán,hanem csak azt veszed észre ha neked monjda,hogy szeret..az igaz szeretet..amikor az ő boldogságától függ a tied is..amikor rájössz a hűség nem a test "kötelessége"...amikor ha kint elered az eső,legelőször nem a száradó ruhák után futsz, haenm eszedbe jut, jaj, vajon ázik-e?adtam-e neki váltó ruhát?na ez az igaz szeretet
2010. aug. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!