Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden nő csak a tapasztalt férfiakra bukik, de mindenki undorítónak tartja, hogyha elmondom neki, hogy azaz életcélom?

Figyelt kérdés

Én el szoktam mondani a nőknek őszintén, hogy még mielőtt megállapodok valaki mellett, 100 kalandot szeretnék átélni, lehetőleg minél szebb nőkkel.

Erre olyanokat szoktak a fejemhez vágni, hogy mennyire gerinctelen vagyok meg hasonlóak.

De akkor mégis miért van az, hogy azokon a pasikon, akikről látszik pl. a testbeszédükről, hogy tapasztalatlanok a nőknél, tapasztalatlanok a szexben, azoktól egész egyszerűen undorodnak. Viszont a tapasztalt puncimágnesekre meg mindegyikük gerjed. Sőt, csak elég megvizsgálni azt a tényt, hogy rengeteg 20as csaj egy 30as, 40es nős férfi szeretője.


Akkor mivel lehetne feloldani ezt az ellentmondást? Ha a nőkhöz és a szexhez nem értő pasi vagyok, akkor semelyik nőnek sem kellek, ha viszont tapasztalt akarok lenni, akkor meg egy gerinctelen, erkölcstelen féreg vagyok?


2016. szept. 19. 19:21
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Egyszerű a válasz. Ne mond ezt el a nőknek. Csak fektesd meg őket és kész. Persze ha őszinte akarsz lenni, akkor mond el, hogy te csak szexre vágysz, többre nem. Ha az adott nőnek ez oké, akkor hajrá, ha nem, akkor meg lehet menni haza. Erre nem lehet azt mondani, hogy gerinctelen vagy, mert őszintén elmondtad a játékszabályaidat.
2016. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Kövesd Hajdú Pétert neki 500 nője volt aztán az se volt elég. Micsoda baromság! Na pont a 100-tól leszel jó pasi.... Csak az a bibi hogy mind a 100 nő külön egyéniség más szexuális igényekkel, és egyáltalán nem biztos, hogy attól a 101-iknek jó leszel. Mellesleg IQ bajnok lehetsz, hogy ezt még hangoztatod is. Legalább ne beszélnél előre róla. Így biztos érdemes randira menni, hogy "Figyelj 100 a cél." Erre:" És én hányadik vagyok most?" "Te ,a 29-ik." "Ó, akkor úgyis tovább keresgélsz, nemde?" Hát igen, garantáltan sikeres.
2016. szept. 20. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nem azoktól ódzkodnak, akik tapasztalatlanok a szex terén, hanem akik a kommunikáció terén tapasztalatlanok. Ismerek sok olyan srácot, aki még nem dugott vagy egy nővel életében 30 éves koráig, mégis van benne elég önbizalom, tud társalogni. Most nyilván nem fogok a karjaiba omlani egy olyannak, aki két értelmes mondatot nem tud kinyögni, mert azt látom, hogy ezzel hogy fogok beszélgetni egy randin? Sehogy.


Az megint más kérdés, hogy én nem ítélem azt el, aki kalandozik, ha őszinte azokkal, akikkel kalandozik. Nem ez az "életem szerelme vagy, majd hívlak" aztán mint szürke szamár a ködben... más kérdés, hogyha ezt tudom rólad, akkor nem fogok veled összejönni. Én párom is csak egy nővel volt előttem, aztán mégis sikerült összejönnie velem :). Jó mondjuk én nem az agyatlan libuska kategória vagyok, akit 2 szép szóval már ágyba lehet csábítani...

2016. szept. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Mitől lennél jobb pl számomra az ágyban attól, hogy előttem lefeküdtél x nővel? Ezt valaki magyarázza már el, évek óta nem értem. Mi közöm nekem az előző nők ízléséhez? :D Lehet, hogy az exed imádott az ágyban, velem meg tök nem illenél össze. Ez nem így működik, hogy begyakorlod, és akkor már egyértelműen jó vagy mindenkinél. :D

Ráadásul simán lehetséges, hogy mind a 100 nővel figyelmetlen vagy, löksz rajtuk kettőt, és mehetsz is cigizni. Ettől nem leszel jó az ágyban. :)


Amúgy én sose buktam a tapasztalt pasikra, nálam inkább előny volt mindig, ha egy pasi szűz, de még ha azt is akarnám, hogy valaki "tapasztalt" legyen:

Egyrészt elég bizarr és vicces, ha ez az illető "életcélja". Ha összejön pár kaland, az egy dolog, de hogy valakinek ez legyen élete sikere, az nekem kicsit mulatságos.

Másrészt meg ez olyan, mintha azt mondanád a nőnek nyíltan, hogy "figyi, nem akarok tőled semmi komolyat, de azért meghúználak, hogy legyen még egy strigulám, és hogy nőhessen az egóm, aztán új lendülettel kereshessem a következő nőt, majd ha téged kidobtalak" :D Szerinted ez kinek csábító? :D Ha komolyan tervezne veled a nő, akkor azt akarná, hogy mellette állapodj meg, ha pedig csak kaland vagy neki, akkor gondolom marhára nem érdekli, hogy mi az életcélod, és hány nőt fektetsz meg mellette, ez is inkább bizarr, hogy így közlöd.


Az viszont nem igaz, hogy gerinctelen vagy, hiszen nem szédíted a nőket azzal, hogy komoly kapcsolatot akarsz, csak hogy megdöntsd. Ez így önmagában inkább becsülendő, gerinctelennek ne érezd magad, nem vagy az.

2016. szept. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!