Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az, hogy minden nő...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy minden nő csak a tapasztalt férfiakra bukik, de mindenki undorítónak tartja, hogyha elmondom neki, hogy azaz életcélom?

Figyelt kérdés

Én el szoktam mondani a nőknek őszintén, hogy még mielőtt megállapodok valaki mellett, 100 kalandot szeretnék átélni, lehetőleg minél szebb nőkkel.

Erre olyanokat szoktak a fejemhez vágni, hogy mennyire gerinctelen vagyok meg hasonlóak.

De akkor mégis miért van az, hogy azokon a pasikon, akikről látszik pl. a testbeszédükről, hogy tapasztalatlanok a nőknél, tapasztalatlanok a szexben, azoktól egész egyszerűen undorodnak. Viszont a tapasztalt puncimágnesekre meg mindegyikük gerjed. Sőt, csak elég megvizsgálni azt a tényt, hogy rengeteg 20as csaj egy 30as, 40es nős férfi szeretője.


Akkor mivel lehetne feloldani ezt az ellentmondást? Ha a nőkhöz és a szexhez nem értő pasi vagyok, akkor semelyik nőnek sem kellek, ha viszont tapasztalt akarok lenni, akkor meg egy gerinctelen, erkölcstelen féreg vagyok?


2016. szept. 19. 19:21
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Tökéletesen igazad van. Épp ezért szeretjük a 40 körüli férfiakat is, mert feltételezzük, hogy jók az ágyban :)


A bibi ott van, hogy azt akarjuk, hogy nekünk a tökéletesített formáját mutassa be, ne pedig rajtunk gyakoroljon :D


Szóval olyan kell, aki jó, de már a miénk marad :)

2016. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%
Egyébként baromi jó arc lehetsz :D
2016. szept. 19. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálad nem jön zsigerből a csajozás náluk meg igen. Ő tudtak bánni a nőkkel régen is, csak ezt az érzéküket kamatoztatták, vagy ha úgy tetszik learatták a gyümölcseit.

Ha csak számokra utazol még egyáltalán nem biztos, hogy jó leszel az ágyban vagy ragadni fognak rád a nők.

Engem ez számokhoz való ragaszkodásod képeszt el, nem leszel semmivel sem több vagy jobb tőle hidd már el.

Inkább legyél kevesebbel és azokat ismerd ki jobban. Megfelelési kényszered van?

2016. szept. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
82%

Amúgy az utolsónak igaza van.

Az ilyen don juanoknak a vérében van a dolog, ez tanulhatatlan :D

2016. szept. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
56%

"Akkor mivel lehetne feloldani ezt az ellentmondást?"

Úgy, hogy elfogadod, tökéletesen az ellentétje egymásnak az, amit a nők mondanak és amit cselekszenek.

2016. szept. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#3


Nem nincs megfelelési kényszerem, egyszerűen ki szeretném élni magam amíg fiatal vagyok, hogy én nekem már ezek az élmények meglegyenek és hiányozzanak akkor, amikor már feleségem és gyerekeim lesznek. Mert akkor már sok múlik azon, hogy megcsalom-e a párom, most amíg független vagyok, így teljesen tét nélkül lehet kavarni.

2016. szept. 19. 19:56
 7/14 A kérdező kommentje:
*ne hiányozzanak akkor
2016. szept. 19. 19:57
 8/14 anonim ***** válasza:
70%

Egyrészt szögezzük le: nem hiszen, hogy a nőket egy kalap alá lehetne venni ebből a szempontből. Biztos vannak ilyen álszentek is, mint amilyeneket te említesz, de nem hiszem, hogy ez lenne az általános.

De akkor feloldom az ellentmondást: a tapasztalt nem feltétlenül azt jelenti, hogy meg akar dugni mindenkit, akit lehet, a nőket tárgyként kezeli, és alapjában véve semmi erkölcse, vagy személyisége azon kívül, hogy ő a "nagy szívtipró". Nyilván nem sok 20-30 éves nőnek lenne kellemes, ha összekerülne egy szűz férfival, mert a szex nem egy olyan dolog, ahol tanárnénik szeretnénk lenni. A szerepjátékos estéket leszámítva. Ellenben az, hogy valaki tapasztaltabb jelentheti azt is, hogy volt 1-2 korábbi, hosszabb kapcsolata, ahol nem csak dugni/szeretkezni tanult meg, hanem problémákat megoldani, kommunikálni a másikkal, mivel ez is egy olyan dolog, amit meg kell tanulni, és egy teljesen tapasztalatlan férfival nagy eséllyel nehezebben menne.

2016. szept. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Azért, mert nem kell 100 nőn végig menni ahhoz, hogy valaki tapaszt legyen. Simán lehet valaki jó az ágyban tegyük fel 5 nő után is. És akik ezt undorítónak tartják, nyilván komoly kapcsolatot szeretnének, nem csak egy lenni a sok közül. Akiknek szintén csak 1-2 dugásra kellesz, azok nem fognak féregnek tartani, elhiheted.
2016. szept. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem olvastam a korábbi válaszokat, szóval lehet, hogy valaki már felhívta rá a figyelmed, de: a kalandtól nem leszel tapasztalt, attól még, hogy 100 nővel egyszer lefeküdtél, nem tudsz többet annál, hogy levarázsold valakiről a bugyit. Ami tök hasznos tudás, de tapasztalatnak de még gyakorlatnak sem megy el. Mert az konkrétan 100 darab szexet jelent (feltéve ugye, hogy mindegyikkel egyszer feküdtél össze). Az nekem tartós párkapcsolatban egy olyan négyhavi átlagom. És ezidő alatt nem csak azt gyakorolja be az ember, hogyan csábítson el valakit, hanem azt, hogyan szerezzen neki örömet, ami sokkal nagyobb jelentőségű. Az, hogy ledumálod valakiről a bugyit és egy ötperces menet során beleürítesz, az nem tesz tapasztalttá a legkevésbé sem. Sokféle puncit és sokféle igényt láttál így, valóban, de nem mondhatod el magadról, hogy mindegyik igényt ki tudod elégíteni- azt meg főleg nem állíthatod biztosra, hogy az adott lány igényeit kielégítenéd, hiszen például a türelmes próbálkozás, a megértő figyelem, az önzetlen odafigyelés terén szinte garantált, hogy nincs se gyakorlatod se tapasztalatod, márpedig ezek sokkal fontosabbak egy hosszú távú kapcsolatban, mint az, hogy az első alkalom tökéletes legyen, hiszen sokkal több ilyenre lesz szükség- első alkalom csak egyszer van, a további 100 megvan négy hónap alatt.


Szóval, ezzel egyáltalán nem mondanak ellent önmaguknak. Csak hogy ezt tisztázzuk.


Az meg egész egyszerűen nettó hazugság, hogy bármelyik nő undorodna a szűz/tapasztalatlan férfiaktól. Nyilván egyéjszakás kalandra, szeretői viszonyra nem szüzet választanék, jól mondod, de ennek gyakorlati és érzelmi okai is vannak, és egyáltalán nem a szüzesség iránt érzett ellenséges hozzáállásomról van szó. Párkapcsolatban senkit nem zavar, ha a srác szűz.


Az meg szimplán csak azért undorító, amit te elterveztél, mert amellett, hogy semmi eredménnyel nem kecsegtet (max pár nemi betegséggel leszel tőle gazdagabb, de érzelmi, tapasztalati, akármilyen egyéb téren még inkább csak visszavet) gyakorlatilag azt mutatja, hogy a nőket tárgyként kezeled, kb mint a bélyeggyűjtésre tekintesz erre a kalandgyűjtésre. Ez valljuk be, nem túl vonzó hozzáállás érző, gondolkodó lényekkel kapcsolatban. Ha csak úgy alakulna a kaland, hogy élsz a mának, tetszik az adott lány, és ahogy esik, úgy puffan alapon a kettőtök öröméért lenne, az sokkal de sokkal kevésbé visszataszító, még ha 100 esetről is beszélünk, mintha tudatosan ugrálnál csajról csajra, csak hogy meglegyen a 100 kalandod. Meg azért, valljuk be, elég sok a könnyelmű lány, nem olyan nagy vaszisz egy kellően határozott és megnyerő stílusú srácnak megfektetnie valakit, akivel mondjuk egy alkoholgőzzel átitatott bulin ismerkedik meg. Szóval nem, ettől nem leszel túl nagy szám, bocsi.

2016. szept. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!