Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 42 évesen már úgy érzem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

42 évesen már úgy érzem, ideje lenne, hogy barátnőm legyen. Más is egyet ért ebben?

Figyelt kérdés
Eddig nem volt komolyabb kapcsolatom és szűz is vagyok még ráadásul. Érdemes még a nőkkel foglalkoznom, vagy már hagyjam a fenébe, ha eddig nem ment? 42/F

2016. szept. 15. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Mindenféle képen érdemes.
2016. szept. 15. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is ebben cipőben járok, hasonló korral. Érdemes mindenképp próbálkoznod, mert egyedül maradsz. Én is azért húzom a dolgot, mert a függetlenségemet nehezen adom fel.
2016. szept. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is érdemes lenne, ne add fel!

Az viszont érdekelne, hogy miért alakult így. Privátban is leírhatod, ha itt nem szeretnéd.

2016. szept. 15. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
#1-es köszi a biztatást, csak kérdés, hogy van-e olyan nő, akinek kéne egy olyan pasas mint én vagyok. Eddig nem igazán érdekelt, hogy barátnőm legyen és anyám is olyan típus volt, akinek senki se lett volna elég jó. Részben az ő befolyásoltsága miatt is maradtam társ nélkül úgy érzem.
2016. szept. 15. 13:30
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 24 vagyok és pont fordítva... Nem vágyom senkire. Nincs bennem már se érzelem, se szexuális vágy - napok óta nem is “verem ki“... És semmi. Azt hiszem meghaltam e téren. Mondjuk lehet előnye is van. Tisztább gondolkodás.
2016. szept. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Talán az a fő probléma, hogy anyád igényeinek akarsz megfelelni és nem a saját igényeidhez alakítod az életed. Nem ő fog együtt élni a leendő pároddal, így én azt gondolom, nem az ő véleménye szerint kellene cselekedned.
2016. szept. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
86%

Mindenért tenni kell, azért is, hogy legyen társa az embernek.

Ne anyukád határozza meg, hogy ki lenne jó neked, mert nem ő éli a te életedet és te sem az övét!

2016. szept. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
84%
42 évesen már én is úgy éreztem, ideje lenne, hogy barátnőm legyen. A feleségem viszont ezzel nem értett egyet. :-))
2016. szept. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
42 éves szűz és még nemvolt komoly kapcsolata hmm ez igen börtnben voltál 30 évet vagy mi?
2016. szept. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!