Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg elvárás a nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elvárás a nőknek, hogy 30 évesen legyen jogsid és autód? Ha nincs jogsid akkor szóba se állnak veled?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 18:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%
Fejtsd már ki az eszmefuttatást ami vonalán erre jutottál
2016. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Persze,az első kérdésem egy randin,hogy van-e jogsija.Nincs?Akkor viszlát.

Most komolyan,szerinted ez szempont?:D

19L

2016. febr. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Hú, akkor én a nők álma leszek, mert már a 4. kategóriát csinálom. :D
2016. febr. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Igen, de nem állnak meg ennyinél, a saját lakást is elvárják.
2016. febr. 19. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
17%
nem csak a 30 éveseknél várják ezt el a 20 évestől is elvárják hogy ne lakj anyádéknál legyen autód jó fizetésed
2016. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
62%
Nem létezik semmi ilyen törvényszerűség.
2016. febr. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

En Londonban elek. Akinek itt autoja van, az hulye, es feleslegesen szorja a penzt.

Amugy meg biciklistak elonyben nalam!

2016. febr. 19. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Szüleimmel élek. Jó munkahelyem van és saját autóm. Akkor most már nincs esélyem a nőknél? 24/F
2016. febr. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

figyelj, én tízen-húszon egynéhány évesen úgy voltam vele, kell a francnak jogsi, máshogy is meg lehet oldani a dolgokat.

aztán telt múlt ez idő, jöttek mentek a kapcsolatok, majd 25 évesen leraktam a jogsit, mert a munkámhoz kellett.

azóta el sem tudnám képzelni azt, hogy jogosítvány nélkül legyek.

ezeregy érv szól mellette, hogy miért jó ha van valakinek jogsija.

kapcsolataim alatt állandó passió volt, hogy ha mentünk valahová akkor az órát kellett lesni mikor megy a vonat vagy a busz, nem egyszer pl. késő este a moziból ki kellett mennünk a film vége előtt, mert különben várhattunk volna fagyoskodva 1 órát a következő vonatra.

vagy ha mentünk Balatonra, vagy a Velencei tóra ott is 2-3 órás procedúra volt még hazaértünk, és valljuk be egész napos strandolás és szarrá égés után nem volt valami kellemes utazgatni órákon át.

nyilván akik városban laknak, azoknak könnyebb autó nélkül mert minden "helyben" van, én vidéken lakom és Bp is kb. 30km-re van tőlem, szóval ha valamit akarnék akkor minimum 1,5 óra még célba érek busszal, kocsival meg 30 perc.

persze a mai napig van hogy vonatozunk vagy buszozunk, mert jó dolog, de szerintem az én esetemben alap dolog hogy legyen jogsim, és nem is a barátnőmért tartom a kocsit, hanem a közös érdekünkért.

2016. febr. 19. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%

Kezdem azt hinni, hogy ezeket a kérdéseket egy ember generálja... Nem létezik, hogy ennyi gyökér és szűklátókörű férfi lézengjen ezen az oldalon!

NEM, NEM elvárás. Nálam biztos nem. De én magamat a normális és az átlagos csajok kategóriájába sorolom, akit nem tesznek boldoggá a különböző márkanevek zsúfoltsága...

2016. febr. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!