Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg elvárás a nőknek,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg elvárás a nőknek, hogy 30 évesen legyen jogsid és autód? Ha nincs jogsid akkor szóba se állnak veled?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 18:39
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
31%

nem.


az a fontos, hogy:


ne elégedjen meg a panel-élettervvel (kaja, virág, szex, munka, tévé),


ne lakjon a szüleivel (az önállóságot szeretem),


és lehetőleg tartsa el magát.

van gondom elég, nem a siralmas anyagi helyzetét szeretném minden találkozáskor megvitatni.

ezalól tettem már kivételt. aktívan munkát kereső munkanélküli belefért. talált is munkát.

2016. febr. 19. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
81%

Hozéarmandó,


attól, hogy te a szüleiddel élsz, és én ezt nem tartom önálló dolognak 30 évesen, nem feltétlen muszáj mocskolódó privátot küldened.


nem változik a véleményem. ezzel a nickkel most volt rá utoljára lehetőséged.


sok sikert, de szerintem gondolkozz.

2016. febr. 19. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

#10


"Nem létezik, hogy ennyi gyökér és szűklátókörű férfi lézengjen ezen az oldalon!"


De még mennyire hogy létezik!! :D Sőt, elvétve van csak 1-2 normális.

2016. febr. 19. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Csak akkor elnézendő ha neki úgyszintén van.

Ha nincs többet ér mélyen hallgat! (Mert nem telt autóra, jogsira, vagy túl bunkó ahhoz, hogy levizsgázzon.)

2016. febr. 19. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Akkor én nagyon király vagyok. Elméletben nőfaló vagyok. Csak buszból nincs jogosítványom 24 évesen. :)
2016. febr. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Én nem várom el,hogy legyen jogsija a barátomnak,meg autója.

Legalább mi nem fogjuk ezáltal szennyezni a környezetet.

Másra fogjuk költeni a pénzt az autó helyett.

:)

2016. febr. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nekem van jogsim, kocsim is nőként.Egyedül élek, nem a szüleimmel,elvárom hogy egy 30éves férfi is legyen ezen a színvonalon.27N
2016. febr. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Nekem elég jó a bevételem, de nincs kocsim, nem is akarok, jogsim sincs. A "színvonalat" nem ez határozza meg, hanem elég sok más dolog.

Biciklivel elég jól eljutok, ahova akarok. Nem is értem az autósokat, valami extrém nagy távolságot tesznek meg minden nap biztos, hogy ez kell nekik.

2016. febr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!