Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz, hogy 21 évesen még nem volt barátnőm, de nem is tettem semmit azért, hogy legyen?

Figyelt kérdés
2015. júl. 27. 17:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem, nem vagy egyedül vele. Nézz körül ezen az oldalon. Egy csomóan vannak úgy mint te.
2015. júl. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de már ideje lenne elkezdeni, mert pár év és ciki lesz. hajrá!
2015. júl. 27. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, a te dolgod. Nem tartozik senkire, ha akarsz, akkor változtatsz.
2015. júl. 27. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%

ha pesti vagy és gondolod gyere el velem csajozni csütörtökön, eddig úgy néz ki egyedül megyek


22/F

2015. júl. 27. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi, kedvesek vagytok. Mindenkinek ment a zöld kéz. :D 4. válaszoló! Én benne lennék, de sajnos miskolci vagyok. :/ Azért köszi a felajánlást. Ismerkedni viszont szeretek, szóval, ha szeretnél dumálni, ismerkedni nyugodtan írhatsz!!
2015. júl. 27. 21:56
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem még 28 évesen sem volt barátnőm. Igaz, én alacsony vagyok és ocsmány, szóval logikus, hogy egy lány sem járna velem.
2015. júl. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!