Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol kéne ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hope1990 kérdése:

Szerintetek hol kéne ismerkednem? 26/L

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, pár hete lett vége egy öt éves kapcsolatomnak, mondhatni szépen zártuk, megbeszéltük, hogy, bár mindketten sajnáljuk, egyszerűen nem működik. Természetesen amint a közösségi oldalon is változott a kapcsolati státusz, (bár nem reklámoztam) elkezdtek jönni az üzenetek, amelyekben találkozásra invitálnak. Mit kezdjek olyannal, akinek a legalapvetőbb helyesírásra sincs igénye? Semmit. Az internetes párkeresés nem az én asztalom. Annyira tán még kétségbe sem vagyok esve, maximum én leszek a macskás néni :D Viszont igen, jó volna megtalálni azt, akivel együtt tudunk nevetni, fogni egymás kezét jóban és rosszban, akivel a nézeteltérések megbeszélhetőek. Aki szeret, és akit szeretek. Igazi, nagybetűs, hűdenagyon szerelemmel. Hol találok én egy ilyent? Ki egyedül nem nagyon mozdulok, és amúgy sem hiszem, hogy pl egy szórakozóhelyen a legtöbben nem csak a lepedőakrobatikai valós vagy vélt tudásukat szeretnék megmutatni. Járjak könyvklubba, vagy mi? Na jó, én vagyok a huszonhat éves macskás hölgy. Kár, hogy allergiás vagyok rájuk :) Bárkinek bármi tippje az internet, a munkahely és a szórakozóipari egységek kivételével? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2016. szept. 15. 07:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
63%
Ne írj a 10-esre, mert xD-t használt. Az már önmagában gáz dolog 20 éves tejfogas srácként :D
2016. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
0%

11-es menj már elcseszed itt nekem :D köszi

Mert ne lehetne "xD"-t írni?


20/F

2016. szept. 15. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
24%
Én például nem jönnék össze senkivel, akinek 5 éves kapcsolata volt.
2016. szept. 15. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Nézd, az internetes társkeresésnek is megvannak az

előnyei és a buktatói. Ugyanúgy, ahogy mindenfélre

társkeresési formának. Ne ítéld el az internetet,

hiszen azzal az emberrel is összefuthatsz, akivel

leéled majd az életed, viszont net nélkül az élet-

ben nem találkoznátok, pedig lehet, hogy 3 sarokra

laktok egymástól.


Ismerkedésre bárhol van lehetőség, utcán, boltban,

buszon, könyvtárban, ne akard, hogy felsoroljam

az összeset :) Itt inkább azzal van a probléma,

hogy a jegygyűrűn és/vagy a pasija kezét fogó

csajon kívül más egyértelmű jele nincs, ha az

illető foglalt, és nagyon sokszor mellé tudsz

nyúlni.

2016. szept. 15. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 Noren1989 ***** válasza:
26%

Dobj egy üzit, megbeszéljük.


Gondolom nincs az ismeretségi körben senki, aki tetszene?

Ahogy én megfigyeltem, nőknél, akik szociálisabbak, mindig van egy fickó, aki ilyen esetben könnyen megtetszik.


A macskák jó ötletnek tűnnek.

Érzelmileg is zárd le az előző kapcsolatodat, mielőtt bármi újba fogsz!

2016. szept. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Johnny Bravo ***** válasza:
Egy 5 eves kapcsolat utan inkabb lazitani kene nem 2 percre ra a nagy mindent elsöprő szerelmet keresni....
2016. szept. 15. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válszokat :) A kocogást kihagynám, a stressztől lefogytam :/ Pont azért szakítottunk, mert eltávolodtunk. Aztán pityeregtem egy sort, lezártam. Na, nem akarok én egyből esküvőt senkivel :D Mindenhez idő kell, gondolom nem holnap fog rám találni a nagy szerelem :)
2016. szept. 15. 15:41
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Pár hét alatt 5 éves kapcsolatot kiheverni?


Szerintem inkább élvezd ki, hogy egyedül vagy.

2016. szept. 16. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Noha töredelmesen be kell vallanom, hogy halvány gőzöm sincs, mit kezdtem volna, ha véletlenül nem téved kromoszómáim közé egy Y is, nem gondolnám, hogy egy 26 éves lánynak különösebb nehézséget kellene jelentenie az ismerkedésnek. De ha ez segít valamit; nekem az áruházi pénztárnál a sorban állás volt a kedvenc helyszínem. A célszemély kosarának tartalma rengeteg előzetes információval szolgált, sőt témaindítónak sem volt utolsó.
2016. szept. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!