Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek hol kéne ismerkedn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hope1990 kérdése:

Szerintetek hol kéne ismerkednem? 26/L

Figyelt kérdés
26 éves lány vagyok, pár hete lett vége egy öt éves kapcsolatomnak, mondhatni szépen zártuk, megbeszéltük, hogy, bár mindketten sajnáljuk, egyszerűen nem működik. Természetesen amint a közösségi oldalon is változott a kapcsolati státusz, (bár nem reklámoztam) elkezdtek jönni az üzenetek, amelyekben találkozásra invitálnak. Mit kezdjek olyannal, akinek a legalapvetőbb helyesírásra sincs igénye? Semmit. Az internetes párkeresés nem az én asztalom. Annyira tán még kétségbe sem vagyok esve, maximum én leszek a macskás néni :D Viszont igen, jó volna megtalálni azt, akivel együtt tudunk nevetni, fogni egymás kezét jóban és rosszban, akivel a nézeteltérések megbeszélhetőek. Aki szeret, és akit szeretek. Igazi, nagybetűs, hűdenagyon szerelemmel. Hol találok én egy ilyent? Ki egyedül nem nagyon mozdulok, és amúgy sem hiszem, hogy pl egy szórakozóhelyen a legtöbben nem csak a lepedőakrobatikai valós vagy vélt tudásukat szeretnék megmutatni. Járjak könyvklubba, vagy mi? Na jó, én vagyok a huszonhat éves macskás hölgy. Kár, hogy allergiás vagyok rájuk :) Bárkinek bármi tippje az internet, a munkahely és a szórakozóipari egységek kivételével? Előre is köszönöm a válaszokat :)

2016. szept. 15. 07:18
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
28%
Ês ha megtalálod életed szerelméd és nem tud helyesen írni?xd és akkor a utcán ismerkedj ha nem akarszu bulikba meg neten xd
2016. szept. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:

Szerelmét*

És én 17vagyok

2016. szept. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Persze, úgy lesz. Köszi, megoldottad a problémát :D
2016. szept. 15. 08:03
 4/19 anonim ***** válasza:
Szívesen :3 :D
2016. szept. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Miért vannak olyan ismerőseid a közösségi oldalon, akik nem tudnak helyesen írni és amint egyedülálló leszel, egyből letámadnak?

Nagy kár, hogy egy értelmes nő sem ismerkedik a neten :/ emiatt vagyok lassan annyira egyedül, hogy egész nap senkivel se beszélek. Alpári, buta nők hadserege található meg a társkereső oldalakon, és itt is...akiknek tökmindegy hogy fogalmazom meg a szöveget, ugyanazt a lebutított, ékezetnélküli egybeírt választ kapom vissza, mint a többitől.

2016. szept. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Elméletileg bárhol belebotolhatsz nagy szerelembe. Addig is ajánlom a Szibériai és az Orosz kék macskát.
2016. szept. 15. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
85%

A macskás hölgyek ilyenkor kezdenek eljárni jógázni, edzőterembe, vagy futni a szigetre, ne adj isten uszodába.

Szoktam látni őket... :-D

2016. szept. 15. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

Akár itt is ismerkedhetsz.


Néha érhetnek meglepetések.

2016. szept. 15. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Szerintem kicsit pihenj, pár hete lett vége egy többéves kapcsolatodnak és máris újat akarsz? Még a végén azt gondolom, hogy kapcsolatfüggő vagy. Nana, csak lassan a testtel, pihend ki magad lelkileg és testileg is, járj el kocogni, bringázni, jógázni, akárhova heti 2-3x, hogy érezd, újra élsz kicsit. A kapcsolatban hajlamosak az emberek eltunyulni, belekényelmesedni az élet fizikai kihívásaiba. Fedezd fel a testedet sporttal, mert az hozza majd automatikusan is a pozitivitást, ami mindenhez jól jön majd. Aztán lehet, hogy közben alakul valami. Don't give up the hope, but it's not always necessary to have somebody. :D
2016. szept. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem kellene sehol ismerkedned csak írj egy privatot nekem és már meg is találtad életed szerelmét. :P


Na de akkor a társkeresők szarok szerintem barátokkal járj el szórakozni és majd rád talál a szerelem. A diszkót nem ajánlom szerintem sok a gyöker. Én pl biliardozni szoktam eljárni. (Nem kocsmába, hanem normális biliárd szalonba) xD


Amúgy írhatsz privátot! :D :P

20/F

2016. szept. 15. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!