Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol kéne ismerkednem, ha?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Intelligens ,tanult, magas, az átlagosnál jóképűbb (visszajelzések alapján is), sportos testalkatú 25 éves fővárosi srác vagyok! Mindig olyan iskolába/munkahelyen jártam ,ahol 99%-ban csak fiúk/férfiak voltak, ezért lány ismerőseim szinte alig vannak. Alapvetően zárkózott típus vagyok, nem szeretek emberek közé menni, így baráti társaságaim nincsenek, inkább csak barátaim. Viszont kommunikatív (valamint remek kommunikációs készséggel rendelkező) és barátságos vagyok, csak 3 ember már sokszor tömeg számomra. Egy esetleges barátnővel is inkább kettesben töltöm az időt, ez lehet a városban is, csak ne más ismerősökkel.

Több hosszú kapcsolatom is volt, ami szinte csak nagyon a véletleneknek köszönhető!


Felnéztem (regisztráció nélkül) az egyik legismertebb társkeresőre, de nem tetszett amit ott láttam. Senki nem ír semmit magáról a bemutatkozásban, így szinte alig van különbség közöttük.


Az utcán való ismerkedéshez lenne bátorságom, de valljuk be, nem sok jó tapasztalata van a férfi embernek. Amúgy néha feltűnik hogy megnéznek, de hát nem figyelhetjük ezt mindig, hogy ki néz rám végre és ki ad jelet is ,hogy nyitott lenne...


Társaságokba nem járok, bár ezek amúgy is elég zárt társaságok lennének... tehát ott sem lenne nagyon esélyem megismerni bárkit is.


Barátaimnál pedig nem fogok kuncsorogni hogy mutassanak be valakinek, meg hát nem is biztos, hogy tetszene, így pedig csak kínos lenne az egész.


Régebben gyakrabban jártam szórakozóhelyekre, viszont szerintem ott elég ritkán talál az ember párkapcsolatot. Meg amúgy sincs kedvem részeg csajokkal órákig táncolni, majd csak buli végére derül ki, hogy semmi közös nincs bennünk.


Néha sikerül megismerkednem egy-egy lánnyal, akiknek szinte mindig tetszem is, viszont nálam általában elég hamar kifúj az érdeklődés (nagyrészt a belső tulajdonságaik miatt).

Az eddigi kapcsolati tapasztalataim alapján egy elég letisztult elképzelésem van a számomra megfelelő lány belső tulajdonságairól,gondolkodásmódjáról, viselkedéséről, valamint egy-két jelentős külső tényezőről (ami nekem tetszik vagy ami engem beindít ;).


Kifejezetten a magának való, nem állandóan pörgős, de mégis kommunikatívabb, intelligensebb, hobbival rendelkező, barátságos lányt szeretnék, aki szeret kettesben utazni, vacsorázni járni, otthon filmet nézni és élni a mindennapokat.


Kíváncsi vagyok, szerintetek mégis mi az a fórum ahol koncentráltan ilyen lányokkal tudnék ismerkedni?



2016. máj. 28. 16:59
 1/10 anonim ***** válasza:
43%
Bárhol lehet
2016. máj. 28. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
beszámolok.hu
2016. máj. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Persze hogy nem talalsz lanyt mert neked helyes pasikent csak a gyonyoru lanyok kellenek azokat eszre sem venned akikben megvan minden belso tulajdonsag amit keresel de nem csinibabak
2016. máj. 28. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
55%

Az általad áhított lányok egy sötét kis odúban vannak egész nap, ahol Cheetost esznek és animét néznek, amiknek rendszeresen beleszeretnek a főhőseibe és általában fingjuk sincs arról hogyan kell a való életben emberként működni.

ßazdmög embör...

Ha a társadalom perifériáján élő emberekkel akarsz ismerkedni, akkor ne a hollywoodi baromságokból indul ki, ahol az ilyen emberek mind misztikus, rettentően filozofikus és halálosan érdekes emberekként vannak beállítva, mert a valóság ennek pont az ellenkezője. Az ilyen csajok okkal vannak a nap 24 órájában hermetikusan elszigetelve a társadalomtól, rendszerint azért, mert annyira kibírhatatlanok és irritálóak, hogy még a Dalai Láma se képes megállni, hogy ne taposson bele a szájukba. Ez az egész ahhoz hasonló, mint amikor a kínai öregasszonyok önszántukból kimennek a hegyekbe meghalni, hogy többé ne legyenek a társadalom terhére, mármost esetünkben ugyanaz az indíttatás, csak a megvalósítás más.

Mondjuk ha te valami mazochista arc vagy, aki imádja idegesítő emberek jelenlétével kínozni magát, akkor jobb jelölteket el se tudnék képzelni neked, mint a számkivetett, a szobájukba zárkózott, yaoi fanfiction-re maszturbáló, fizikailag és lelkileg eldeformálódott lánylényeket.

2016. máj. 28. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem nincsenek olyan nagy elvarasaid egy lannyal szemben, hogy azok teljesithetetlenek lennenek... Te egyszeruen egy visszahuzodobb, de beszedesebb lanyt szeretnel. Amugy igen, letezik ilyen!


Ajanlom figyelmedbe a koncerteket. Ott tudsz dumalni elotte, utana, raadasul meg partnerek is benne. Legalabb mar egy kozos van bennetek, a zenei izles, ami egy jo kiindulo pont.

2016. máj. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

#1. Köszönöm, eszembe sem jutott!


#2. Lásd első! Pont ezért írtam le hosszan, hogy ne azt kapjam válaszul, hogy a neten, a diszkóban és az utcán!


#3. Fél sort írtam a külsőről, ott sem emeltem ki igazán semmit.

Amúgy egy kicsit általánosnak érzem azt,hogy úgy gondolod ,hogy a "csinibabáknak" mind gaz-gonosz belsőjük van, de nem csinibabákban pedig ott az érték! Nem hinném, hogy a külsőből (ha csak nem az öltözködésből) meg lehetne állapítani a belsőt. De köszönöm a hozzászólásodat, majd elgondolkodom rajta!


#4. Hát nem tudom, szerintem teljesen általánosak az elvárásaim, talán annyi a nem szokványos, hogy legyen kicsit visszahúzódóbb... De ha szerinted csak odukban és filmekben van ilyen, akkor bajban vagyunk!


#5. Köszönöm, a válaszod! Jó tudni, hogy szerinted van ilyen! Legalább az esély illúziója megmarad! :D

A koncertes dolgot majd megfogadom, ha majd lesz egy olyan koncert amire szívesen megyek. A zenei ízlésem nem tűn népszerű idehaza! :)

2016. máj. 28. 19:55
 7/10 anonim ***** válasza:
Leírod milyen lányok tetszenek külsőleg? A többi amit írtál illik rám. 24/L
2016. máj. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#7. Igazából azt mondanám hogy fogjon meg benne valami külsőleg is, ne csak belsőleg, számomra tűnjön ki a tömegből... Most mondhatnék ilyeneket, hogy ne legyen túl alacsony meg hasonlók, de aztán lehet hogy az nem is lenne akkora akadály! Viszont ha gondolod, vegyük fel a kapcsolatot és majd kiderül! :)
2016. máj. 28. 20:34
 9/10 anonim ***** válasza:
Illik rám is ez a leírás.
2016. máj. 28. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
#9. Akkor mégsem hollywoodi filmekben kell keresni az ilyen lányokat :)
2016. máj. 28. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!