Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők hány %-a várja el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők hány %-a várja el, hogy részben, vagy teljesen eltartsák?

Figyelt kérdés

A részben eltartást úgy értem, hogy valami nagyon piacképtelen büfé szakmája van, mert azt könnyű volt elvégezni, aztán utólag jajveszékel, hogy nincs állása, csak valami minimálbéres titkárnői. Minimálbérből meg ugye nem lehet megélni, ezért legtöbbször a pasijától elvárja, hogy támogassa őt anyagilag és/vagy neki legyen saját egzisztenciája, nem baj ha a nőnek nincs semmije.


A teljesen eltartás pedig az, hogy egyáltalán nem dolgozik semmit és nem is akar dolgozni. Mindent a pasitól vár el alanyi jogon.


Hány % esik a mai nők körében ebbe a 2 kategóriába?


2016. szept. 10. 16:00
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
12%

Szerintem a nők 90% a ha más nem de titokban erre vágyik.csak hát ez nem adatik meg mindenkinek ahhoz olyan pasit kell halászni.

Részemről én is ilyen csaj vagyok. Igaz már férjhez mentem de előtte is eltartottak teljes mértékben. Viszont itthon mindent megcsinálok amit kell kiny..om a párom segget, intézem a dolgait, befizetem a csekkeket, kontrollálom az albérlőinket, befektetem a pénzünket.sexuálisan is nagyon odaadó vagyok, és hát csinos is vagyok mindig teccelegni akarok. Tökre magamra ismertem mert szintén büfé szakon vegeztem, ovodapedagógus szakon.

2016. szept. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Nézd, tudnám élvezni, hogy ne szoruljak arra rá, hogy dolgozzak, és csak passzióból dolgoznék, de tudod, ehhez túl nagy ár lenne az, ha eltartana valaki és kiszolgáltatott lennék, nem, én ezt csak úgy tudnám felhőtlenül élvezni, ha az a vagyon az én saját vagyonom lenne, ki tudja, ha szerencsém van, egyszer még teljesülhet is. Önszántamból nem jönnék össze ilyen kis féreggel, aki ennyire lenézi a nőket, kedves kérdező és társai, az erőszak meg ugye nem az én döntésem volna, de az a verzió egyelőre nem fenyeget, és remélem, soha nem is fog. Neked nem való párkapcsolat, és amíg így gondolkodsz, ne nagyon tervezgess gyereket se, jó lesz neked a guminő is...
2016. szept. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
0%
99%
2016. szept. 11. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Tudod, én még nem hallottam tehetős férfit nyavalyogni , sz*rik rá , mert egy vagy akár több barátnő eltartása sem veszélyeztetné igazából a büzdzséjét, de persze az egy általad ismeretlen életforma.


Kizárólag itt olvasom hogy " szerintetek mi lesz ha a nő elvárja, hogy eltartsam, hány nő ilyen stb?" - meg mondom, nem lesz semmi.


Modern világban élünk, nincsen társadalmi nyomás, mindenki eldönti mit vállal be, és mit nem, tehát ha az agglegények életét éled a kutyát nem fogja érdekelni, max. az ismerőseid fognak szembe röhögni, ha megmondod, hogy azért mert - szerinted - sokat kell költeni kell a nőre.

Költeni, nem eltartani, mert majdnem mindenkinek van állása.

Tudat alatt meg tudatosan sem akarja magát kiszolgaltatni senki, az meg hazugság, hogy egy nőnek elég ha jól néz ki és 18 évesen 30 millás autóval jár, ha ez igaz lenne, itt élne a legtöbb gazdag nő a világon.


Ehhez képest rendesen dolgozó nőket látok, vállalkozókat és családanyákat és egyedül állókat gyerekkel, akik keményen dolgoznak minden nap azért, hogy eltudják látni magukat és a családjukat.

Egy gazdag nő, mert van nem is kevés, pedig egyenesen a képedbe röhögne, ha felvázolnád neki a fenti dilemmádat.

2016. szept. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!