Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A mai nők hány %-a várja el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A mai nők hány %-a várja el, hogy részben, vagy teljesen eltartsák?

Figyelt kérdés

A részben eltartást úgy értem, hogy valami nagyon piacképtelen büfé szakmája van, mert azt könnyű volt elvégezni, aztán utólag jajveszékel, hogy nincs állása, csak valami minimálbéres titkárnői. Minimálbérből meg ugye nem lehet megélni, ezért legtöbbször a pasijától elvárja, hogy támogassa őt anyagilag és/vagy neki legyen saját egzisztenciája, nem baj ha a nőnek nincs semmije.


A teljesen eltartás pedig az, hogy egyáltalán nem dolgozik semmit és nem is akar dolgozni. Mindent a pasitól vár el alanyi jogon.


Hány % esik a mai nők körében ebbe a 2 kategóriába?


2016. szept. 10. 16:00
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
14%

"A mai nők hány %-a várja el, hogy részben, vagy teljesen eltartsák?"


90%


"valami nagyon piacképtelen büfé szakmája van"


Vagy csak ált.isk. 8 osztálya van.(rengeteg ilyen nőt ismerek)


"A teljesen eltartás pedig az, hogy egyáltalán nem dolgozik semmit és nem is akar dolgozni. Mindent a pasitól vár el alanyi jogon."

+

Nem akar főzni,nem akar takarítani,nem lehet semmire megkérni akkor hiszti rohamot kap. + gyereke van, nem törődik gyerekével.

2016. szept. 10. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
57%

"nem akar főzni,nem akar takarítani,nem lehet semmire megkérni akkor hiszti rohamot kap. + gyereke van, nem törődik gyerekével."


Édesanyád is ilyen nő? Valószínű. Nem foglalkozott veled. Milyen rossz példa van előtted

2016. szept. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 AniPró ***** válasza:
Szerintem egyéne válogatja, én például abszolút nem vagyok ilyen, mindig ha randizom valakivel, akkor felezzük a számlát meg minden. Voltaképp ha már a csajok ilyen viselkedésénél tartunk, én azt tapasztaltam mostanság, hogy ez fiúknál is ugyan úgy megvan, csak ők általában a szüleiken élősködnek, és munkakeresés címén csak elvannak otthon. Olyat is ismerek, aki messze él a barátnőjétől, és a barátnő fizeti mindig az utat neki, hogy tudjanak találkozni és ha mennek valahova akkor is ő fizet. Nem lehet most azt mondani, hogy a csajok mind ilyenek, mert a pasik között is bőven akad élősködő típus, és ha egy srácot azért utasít vissza egy csaj, mert mondjuk még otthon lakik, épp nincs munkája stb azt teljesen meg tudom érteni, mert ahogy a srácok se járnának olyan csajjal aki élősködni akar, úgy a csajok se, és hát nehéz megkülönböztetni azt aki csak épp munkanélküli mondjuk, meg aki nem is keres igazán munkát.
2016. szept. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%

""nem akar főzni,nem akar takarítani,nem lehet semmire megkérni akkor hiszti rohamot kap. + gyereke van, nem törődik gyerekével."


Édesanyád is ilyen nő? Valószínű. Nem foglalkozott veled. Milyen rossz példa van előtted"


Rengeted ilyen "anyukát" ismer/tem/ek. Azóta néhány ilyen "anyuka" hajléktalanként él. :-)

2016. szept. 10. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
78%

Ezt megint nem értem miért a mai nők? Régen alap volt hogy akkor keresel feleséget ha el tudod tartani a kölkökkel együtt. Emellett én óvónő leszek gondolom ez is büfé szak hisz nem fizet jól csak tudnám hogy ha nem lennének büfé szakok a sok adjunktus doktor és társai hogy élnének túl? Ha nem lenne alulfizetett eladó gondnok óvónő takarítónő fodrász stb mit kezdenél magaddal? És tudom meglepő de titkárnő is kell nem (mindenhol) csak a két szeméért tartják.

Én úgy gondolom mindenki legyen képes egyedül is túlélni a nagyvilágban de ha talál egy párt együtt kell várat építeni. Soha nem hagynám hogy eltartsanak (nem szolgáltatom ki magam) és közös kasszán se leszek senkivel (elkerülendő a ki mennyit keres mennyit költ kérdést) de (többek közt) azért nem egyedül alapítok családot mert ketten könnyebb.

Amúgy senki nem kötelez senkit hogy ilyen undorító buta büfészakos önmagában élni képtelen nővel éljen. Aki szerint csak ilyen nő van azt őszintén sajnálom.

2016. szept. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Fodrászok mondjuk kereshetnek jól, ha ügyeskednek, csak sokan az adózás miatt csak a minimálbért vallják be, aztán nyugdíjasan sírnak, mert addig nagy lábon éltek és a minimálbér fölötti be nem vallott jövedelmet nem tették félre. Nem közelről, de ismerek ilyet.

A közszféra más, igen, ott valóban vannak lényeges ám alulfizetett szakmák, egyesek nagy bajban lennének, ha nem lenne óvoda, általános iskola, vagy ha ezek mind fizetősök lennének, akármennyire piszkálják a pedagógusokat.

2016. szept. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

#15


Az óvónő az kő kemény büfészak. Te is majd egy férfi anyagi támogatására fogsz szorulni, na látod az ilyenekről beszéltem.

2016. szept. 10. 18:57
 18/24 anonim ***** válasza:
77%

Büfészak? De ha nem tudnád hova tenni a gyereket, mert nem lenne ovi, akkor már toporzékolnál... :-D

Na, de hajrá, láss el úgy 20-30 energiával teli gyereket másodmagaddal, aztán meglátjuk, hogy mennyire is büfészak... ;-)

2016. szept. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 AniPró ***** válasza:
90%
Ezekkel a "büfészakokkal" kapcsolatban, amivel a nő nem tudja magát eltartani csak annyit, hogy szükségesek és kb minden más országban remekül meg lehet velük élni. Az nem a nők hibája, hogy mondjuk egy óvónőt nem fizetnek meg annyira, mint kellene, mert szükség az van rájuk, csak Magyarországon elég rosszak a fizuk (borzasztóak, leírhatatlanul...). Amúgy meg ez a férfitól való függés dolgot nem tudom ti, hogy értitek, de egy házasságban, meg ahol van gyerek ott, már egyértelműen mindenki a közösbe dolgozik, mert egy fizetésből nem lehet ellátni egy gyerekes stb. vagy most már az is derogál, hogy közöskassza legyen? vagy ha a csaj éppen kevesebbet keres szóval kevesebbet visz a konyhára? szerintem hülyeség az ilyesmit méregetni, hogy ki mennyit tesz egy kapcsolatba, már ha már odajut a dolog.
2016. szept. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Amíg úgy tekintesz egy nőre, mint egy koloncra vagy parazitára, addig szerintem ne ismerkedj. Nem neked való.
2016. szept. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!