Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó az nagyon sok pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az nagyon sok pasinak, ha minél több nőt megfektet? Milyen férfi jellemre az ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon sok pasi ezt csinálja és olyan lányokat is kihasználnak, akik jóindulatúak, naivak és nem szolgálnak rá arra, hogy az áldozataik legyenek. Miért ilyenek? Milyen férfiak általában ezek jellemre?

2016. szept. 9. 13:44
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
90%
Evolúciós okai vannak elsősorban, Kérdező. A férfi bármikor kész a megtermékenyítésre, a nőnek viszont csak 1 férfitól lehet gyereke, tehát rajta múlik, mikor akarja. És biza még a mai 21. századi modern társadalmunkban is bőven akadnak ilyen primitív baromállatok akik nem fejlődtek tovább. Ja és jöhet nekem is a piros kéz.
2016. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 János Gilján ***** válasza:
5%

Én fiatalon, 14 és 26 éves korom között 25 lánnyal feküdtem le. Sokfélét kipróbáltam így rájöttem, hogy mire van szükségem. Egy fiatal srácnak szerintem az a "feladata", hogy megdugja a fél világot.

Mindettől függetlenül vagy pont ezért később kinőtt az agyam, és megismertem azt a nőt, aki mellett végül megtaláltam a számításaimat. 10 év után is szerelmesek vagyunk egymásba és meg sem fordul a fejemben, hogy megcsaljam.

A véleményem az, hogy nekem fontos volt kitombolni magam, hogy meg tudjak állapodni a nekem való pár mellett.

Ami pedig a 25 lányt illeti, egyikükkel sem "erőszakoskodtam", mindegyik maga döntött úgy, hogy le óhajt feküdni velem. Egyiküket sem raktam ki közvetlenül a szex után, bár tény, hogy pár hónapnál tovább szinte egyikük sem tartott.

Hogy megbántam-e bármit? Természetesen nem. ;) 36F

2016. szept. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
A szex kétemberes dolog, nemde Kérdező?! A nők tudat alatt nagyon is tudják, hogy mi történik, csak akkor éppen nem érdekli őket.
2016. szept. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
0%
Arany drága bogaram! Felső tagozatban fogsz majd tanulni az evolúcióról. Majd figyelj oda a tanító bácsira.
2016. szept. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!