Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó az nagyon sok pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az nagyon sok pasinak, ha minél több nőt megfektet? Milyen férfi jellemre az ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon sok pasi ezt csinálja és olyan lányokat is kihasználnak, akik jóindulatúak, naivak és nem szolgálnak rá arra, hogy az áldozataik legyenek. Miért ilyenek? Milyen férfiak általában ezek jellemre?

2016. szept. 9. 13:44
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
41%

Az eddigi válaszaid alapján Kérdező az a feltételezésem, hogy nem egy érett nővel beszélek, hanem egy éretlen tinilánnyal, [ha testben nem is, mentalitásban mindenképp], akinek volt néhány rossz tapasztalata, és emiatt elkezdett általánosítani.


Avagy azt gondolod, hogy csak neked lenne okod a panaszkodásra? :-) Van fogalmad arról, hogy hány olyan csajról tudok, akik teljesen tisztességtelenül viselkedtek? Nem egyszer történt olyan, hogy mikor ismerkedtem egy nővel, hogy egy szót sem szólt arról, hogy pasija van, csak később tudtam meg, amikor már FB-n beszélgettem vele [vagy rákerestem.]. Mit mondjak akkor arról a lányról, aki az említett havert 9 alkalommal csalta meg, egy olyan emberrel, akit mindketten ismertünk? Hát az Adriról, aki a pasija(!) mellett olyan leveleket írogatott nekem, hogy nem tud elfelejteni? Nem akarom továbbá sorolni, mert kifogynék a szóból, ha leírnám a tapasztalataimat. De ez nem ok arra, hogy akkor azt mondjam, hogy akkor minden nő [vagy minden jó nő, vagy a lányok egy típusa] egy k*r*a, mert ez nyilvánvalóan nem igaz.


Nem minden fickó gazember, aki csajozik, és nőket fektet meg [és nem is mindegyik diplomás, én sem, bár tervben van a továbbtanulás, szeretném a PhD-t megszerezni]. Volt olyan nő, aki egyáltalán nem érdemelte volna meg a jóindulatomat mégis én voltam az, aki ápoltam őt, amikor beteg volt. Ha egy "primitív bu. nkó, felvágós, elszállt pa.ra.szt" lennék, mind mondod, eszem ágában sem lett volna jóval viszonozni a rosszat.


A "rommá dugás" meg nagyon sajnálatos, hogy számodra úgy értelmezendő, mint "dicsekvés". Ennek egy teljesen természetes dolognak kellene lennie, mert bár elhiszem, hogy nem akarod jóváhagyni de az igazság az, hogy a nők imádják a szexet, és függetlenül attól, hogy kinek mennyire van rá igénye egy kiadós szexre szükségük van. [Ha csak hetente egyszer dugnak, akkor ott bizony mindent bele kell adni]. Tapasztalatlanságod abból is látszik, hogy az én fajtámról azt állítod, hogy "maszturbációs eszköznek" használjuk a nőket. Mikor éppen arról van szó, hogy azon van a figyelem, hogy a nőnek jó legyen. Nálam alapszabály, hogy először mindig a nőnek legyen jó. És azt is tudom, hogy szex után még becézgetni, cirogatni, szeretgetni kell a nőt. Véleményem szerint a tapasztalatlan átlag pasi az, akinél nagyobb a valószínűsége, hogy erre nem figyel, [ez elég általános probléma, még annak idején a TV-ben is volt erről szó]. hiszen kb. pár évente egyszer kefél egy nővel, de akkor is csak olyannal, aki véletlenül beakad neki.


A válásokat pedig többségében a nők kezdeményezik, vajon véletlen? Ugyan már, a párkapcsolatok többsége kész cirkusz, katasztrófa, általában azzal házasodnak az emberek, aki éppen besikerül nekik, nincs viszonyítási alapjuk. Ezért ha egy nagy csajozó házasodik, jobb eséllyel fogja kiválasztani azt a nőt, aki hozzá való, mivel van viszonyítási alapja, tapasztalata, nem úgy mint annak, aki járt életében 1-2 nővel. Én a nőket sem ítélem el, ha nem kötik le magukat egy pasi mellett, hanem cserélgetik a szexuális partnereiket. Nem vagyunk a középkorban, ám tény és való, hogy a prűdség egy megfigyelhető jelenség, még a 21. században is.


- Light -

2016. szept. 9. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
10%
ugy latom faj az igazsag kerdezo ...latszik 1 fusztralt ferfi gyulolo vagy....
2016. szept. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
49%
Mert szexmániások. Ugyanúgy, mint más függőség, szexmániának hívják. Az egyént a nemi vágya irányítja, nem tud leállni, mindegy, hogy van e partnere. Nőknél nimfománnak nevezik.
2016. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
22%

@15:35


Az előző kommentben már leírtam, hogy nem mindenki hazudik aki csajozik, van, aki full őszintén nyomja.


David X írja:


"Ebben az időszakban csak akkor voltam elégedett, ha minden este két nőt kaptam meg. Miután megdugtam az elsőt, visszamentem a bárba és elmondtam a másodiknak mit is tettem."


(David X - A szabályok, 1. oldal)


Nem mindenki hazudik tehát!


Aki viszont hazudik, az sem elítélendő, mert a lányok is sokat hazudnak (tapasztalat.)


- Light -

2016. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
65%

Nem olvastam el a válaszokat:

Az lehet, hogy az ösztön a szexre benne van a férfiakban, viszont a tudat az, ami megkülönbözteti az embert az állattól.

Egy intelligens férfi nem fogja megcsalni a másokat, míg egy kevésbé intelligens oda fog üríteni, ahova tud.

2016. szept. 9. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 A kérdező kommentje:
Light az ordít, akinek a háza ég.. Hiába bizonygatod az igazad több oldalon. :D
2016. szept. 9. 16:30
 37/44 anonim ***** válasza:

"Nagyon sok pasi ezt csinálja és olyan lányokat is kihasználnak, akik jóindulatúak, naivak és nem szolgálnak rá arra, hogy az áldozataik legyenek."


Csak rosszfiúk kell nekik.-->De persze rosszfiúk átveri őket.-->Összes férfi gonosz!!

2016. szept. 9. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
35%

@Kérdező,


Segíteni próbáltam neked, ha nem tűnt volna fel, értelmesen megközelíteni ezt a témát. De attól tartok, hogy valóban van igazság abban, amit az előző válaszoló írt, miszerint egy frusztrált férfigyűlölő vagy, hiszen valódi érveid nincsenek, pusztán érzelmi szemszögből közelíted meg a kérdést. Az az igazság, hogy az ilyen lányok, mint amilyen te vagy, meg is érdemlik, hogy kihasználják őket, gondolom a barátnőid is hasonló mentalitású egyének voltak, nem hiába léphettek félre azok a fickók. :-) A normális nőket ugyanis még a nagy csajozók is tisztelik.


- Light -

2016. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
72%

"Az az igazság, hogy az ilyen lányok, mint amilyen te vagy, meg is érdemlik, hogy kihasználják őket, gondolom a barátnőid is hasonló mentalitású egyének voltak, nem hiába léphettek félre azok a fickók. :-) A normális nőket ugyanis még a nagy csajozók is tisztelik."


Direkt hergeled a kérdezőt. Te se vagy különb nála hiába bizonygatod az ellenkezőjét.

2016. szept. 9. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy, hogy miért, de a megcsalás undorító, sokat el is mond az emberről.

Ha szar a kapcsolat, lehet szakítani, de nem megcsalni.


A nagy csajozók pedig nem tisztelik a nőket, ha tetszik, ha nem.

2016. szept. 9. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!