Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért jó az nagyon sok pasinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó az nagyon sok pasinak, ha minél több nőt megfektet? Milyen férfi jellemre az ilyen?

Figyelt kérdés
Nagyon sok pasi ezt csinálja és olyan lányokat is kihasználnak, akik jóindulatúak, naivak és nem szolgálnak rá arra, hogy az áldozataik legyenek. Miért ilyenek? Milyen férfiak általában ezek jellemre?

2016. szept. 9. 13:44
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
45%

@Kérdező


Tehát véleményed szerint a jó kinézetű diplomás pasik félredugnak, és nem alkalmasak komoly kapcsolatra. Nos, ebből adódik egy kérdés:


Ha valóban annyira biztos vagy benne, hogy az ilyen fickók félredugnak, akkor ti, nők, miért nem egy előnytelenebb kinézetű, műveletlenebb sráccal jártok? Nem kenyerem a kötekedés, de az az igazság, hogy ha szétnézek ezen a fórumon, millió pasi sirdogál, hogy a külseje miatt nem akad neki nő. Pedig abból, amit mondasz, épp az ellenkezőjének kellene történnie.


Hogyan lehetséges akkor az, hogy ti lányok ezeket a férfiakat semmibe veszitek? Te miért nem mész be itt egy topikba egy kétségbeesett pasihoz, és ajánlod fel neki, hogy a barátnője leszel, mert te nem szereted a "nagyképű nőcsábászokat", neked elég egy érzékeny, tisztességes pasi, aki majd nem csal meg.


Hiszen ha ennyire gyűlölitek ti, nők az én fajtámat, akkor érthetetlen, hogy miért mi érünk el sikereket, miért nem az érzékeny, tisztességes packákok.


- Light -

2016. szept. 9. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
sajnos a nők többsége elhiszi, hogy végre találtam egy pasit, aki jól néz ki, "őszinte" és hűséges.. a nők mindig remélnek.. vagy ha nem ilyen, akkor majd miattam megváltozik.. de nem
2016. szept. 9. 15:15
 23/44 A kérdező kommentje:
Millió pasival randiztam.. átlagossal is. Amikor a randin a második kérdés a szexre terelődött.. Már dobbantottam. Egyik sem jobb a deákné vásznánál... Ha már ilyen a többség, akkor a nő nyilván a jobb kinézetűt választja. Nekem elég lenne, ha átlagos normális lenne.. de én még olyannal sem találkoztam
2016. szept. 9. 15:19
 24/44 anonim ***** válasza:
59%
A helyükben én is ezt tenném.
2016. szept. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 Noren1989 ***** válasza:
20%
Akkor mondj le a kapcsolatról, amondó vagyok.
2016. szept. 9. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
50%

Köszönjük a bókót, ez igaz, valóban nagyon jó színészek vagyunk, bár oktalanság lenne azt mondani, hogy kizárólag a kommunikációs készségünknek köszönhetően értünk el sikereket. A tekintélyes, bombázó nők nem olyan naivak, mint gondolnád, rögtön veszik a lapot, hogy egy pasi fel akarja őket szedni, kiváló szociális készségeikből adódóan pedig azt is meg tudják jósolni, hogy milyen stílusú a pasi.


Ehhez jön még az, hogy van olyan, aki full őszintén nyomja, és ennek ellenére a nők mégis kefélnek vele. Ebben az esetben azt kell feltételeznem, hogy a nők is szívesen vannak egy "rosszfiúval". Talán azért is van ez így, mert én imádok a nőknek örömet okozni, szó szerint rommá dugom az ágyba azt a nőt, aki kapcsolatba kerül velem, maximálisan törekszem arra, hogy szexuálisan kielégítsem, így ez az önzetlenség vissza fogja újból csalogatni hozzám.


És a te további jövőd mi lesz, tisztelt Kérdező? Ezentúl egy érzékeny, csendesebb pasit fogsz keresni? Ha igen, akkor készülj a privát áradatra, mert ezen az oldalon egy halom olyan pasi van. Örülhetsz tehát, hogy válogathatsz abból a típusból, amelyben kedved telik. Ha már tényleg annyira gyűlölöd az én fajtámat, mint mondod.


- Light -

2016. szept. 9. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 A kérdező kommentje:
ott kezdődik hogy a te fajtád hírből sem ismeri az őszinteség szót. vagy ha esetleg mégis primitív bu. nkó, felvágós, elszállt pa.ra.szt 2-3 diplomával, aki csak maszturbációs eszközként használja a nőket.
2016. szept. 9. 15:29
 28/44 anonim ***** válasza:

Yagami Light.!

A te fajtáddal nem (csak) az a probléma,hogy dugni akar hanem az, hogy kamuzik az ügy érdekebén.

Vagyis emberileg nulla az ilyen hazug ember.

2016. szept. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 A kérdező kommentje:
"Siker:Itt és most felismerhetjük azt, hogy egy érzésről beszélünk. Egy határozottan kellemes érzésről, saját belső világunk relatív rendszerében. Mert mindaz, amit életünk során megélünk, egy érzésként jelentkezik tudatunkban, amelyre különböző módon reagálunk. E reakció pedig újabb érzések okává válik, s a láncolat folytatódik. (Negatív példa: megcsalás - féltékenység - gyilkosság - bűntudat - öngyilkosság. Pozitív példa: új vállalkozás - siker érzése - fejlesztés - újabb siker.) Ugye ez így követhető?" Szóval a te sikered negatív siker a normális társadalom szemében. te sikernek aposztrofálod, én szégyennek.
2016. szept. 9. 15:46
 30/44 anonim ***** válasza:
4%
es mi a jo abba hogy sok no 30 eves koraig mindenkivel le fekszik? es 30 evesen szerez 1 nyomit akinek szul 3 gyereket? meg ne hogy mar a no legyen az aldozat amikor tuti az alfahím nem fogott kest a nyakahoz hagyjuk ezt mar....
2016. szept. 9. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!