Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Járnátok autista férfival?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Járnátok autista férfival?

Figyelt kérdés

2016. szept. 4. 13:14
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
64%
Nem.
2016. szept. 4. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2016. szept. 4. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Miért nem? :(
2016. szept. 4. 13:53
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Igen. Az Adam c. film egy ilyen kapcsolatról szól, kifejezetten érdekesnek találtam:)
2016. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
82%

Nem. És nem azért, mert nem fogadom el és tisztelem őket, hanem azért, mert általában nem alkalmasak egy komoly párkapcsolatra és nem lehet családalapításban gondolkozni velük.

Igyekszem mindenkivel korrekten bánni, de muszáj kimondani az igazságot.

21/L

2016. szept. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
79%

Közeli családtag autista, tudom, mivel jár.

Nem.

2016. szept. 4. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
78%

6-os vagyok.

Azért nem, mert nekem fontos, hogy oddafigyeljen rám, megértsen, legyen empatikus, humoros, és értse az iróniámat, amit én nem tudok levetkőzni. Egy autistától ezeket elvárni olyan irreális, mintha azt várnám, hogy tudjon repülni. Hiába szeretné megtenni értem, nem lesz rá képes. ;(

Én meg boldogtalan lennék, mert lényeges dolgok hiányoznak.

2016. szept. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nem ismerek autistát, nem tudom.
2016. szept. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

Én sem, már felsorolták miért.

De sokat segítene, ha tudnánk milyen mértékben érintett. Részleteznéd? De azt hiszem akkor sem.

2016. szept. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
56%

Mondjuk én férfi vagyok, de valóban jó lenne leírnod, hogy a te esetedben mit takar az "autista" jelző. Én elég erősen aspergeres vagyok, ami hivatalosan autizmusnak minősül, szerintem nálad is ez lehet a helyzet. Leírom, hogy nálam mik jöttek elő.

-csak a hobbimnak élek

-nehezen kommunikálok élőben másokkal

-a jól körülírható, kategorizálható dolgok érdekelnek

-érzelmeim tulajdonképpen nincsenek

-nem érdekel, hogy mi történik másokkal, de az se igazán, hogy velem mi van (bár ez inkább a depresszió miatt lehet)


Ezeken kívül ugyanolyan ember vagyok, mint bárki más.

2016. szept. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!