Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szexuális vonzalom mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális vonzalom mindent felülír a nőknél?

Figyelt kérdés

Vágy az első. Sokszor ha az megvan sok mindent elnéznek egy férfinak. Sokszor buta bunko stb. mellette marad mert megvan a vonzalom.

Csomó férfi van aki mellett biztonságba lehet érzelmileg egy nő de mivel nincs vonzalom inkább szenved egy olyan pasi mellett aki rossz velük de a vonzalom megvan


2016. aug. 28. 16:28
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
Az én fejem annyira ronda,hogy az sajnos nem javítható, így marad az,hogy egyedül fogok megdögleni,aminek már ideje lenne már.
2016. aug. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
magát az életet is unalmasnak találom, semmi érdekes nincs benne, most nyár van pl. aztán lesz ősz, tél,jön a karácsony, szilveszter, ezek is lecsengenek, aztán minden megy elölről. A hétköznapok is csak telnek egymás után. Minden unalmas már. Az is unalmas,hogy valakivel beszélgetek privátban,aztán eltűnik, lehet,hogy dolga van,de akkor előtte írhatna egy mondatot,hogy most mennem kell,majd beszélünk.
2016. aug. 28. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
Nem mindent, de nem art, ha meg van a vonzalom...
2016. aug. 28. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Az sem ártana,ha valami újdonsággal jönne már az élet. Jut eszembe, lányok, nők, ha nekem a külsőm miatt nem adtok esélyt, akkor legalább a péniszem kaphat tőletek esélyt? Nagyon jól nevelt, barátságos jószág, nem árt az senkinek.
2016. aug. 28. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Na most őszintén, ha nem vonzódsz valakihez, akkor mitől izgulsz fel?
2016. aug. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Én képtelen lennék olyannal lefeküdni, akihez nem vonzódom. De ehhez nem kell ultradögös pasi, közel sem. Csak tetsszen, ennyi. Különben csak barátság lesz a dologból.
2016. aug. 28. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Akik azt írják itt,hogy csak annyi a lényeg,hogy tetsszen a férfi,azoknak van egy konkrét ideáljuk, pl. barna haj,barna szem, vagy elég ha valami vonzót találnak a férfi külsejében? Én pl úgy vagyok a nőkkel,hogy elég tág határokon mozog az ízlésem,vagy hogy fogalmazzak. Vonzódtam valóban szép nőkhöz is, meg találtam valami vonzót olyan lányokba, nőkbe, akikről a környezetemben levők negatív véleménnyel voltak külső tekintetében.
2016. aug. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
10-es: azért gondolj már bele a másik félnek is ez milyen szar lehetett pff :(
2016. aug. 28. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
12-es extrém(ebbe) sportok? sorozatok/filmek? játék gépen? fű? :D
2016. aug. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Sorozatokat szoktam nézni,az leköt egy ideig, néha játszok is,vagy sétálok, ha kedvem támad, de ezeket mind unalmas egyedül csinálni. Meg amúgy is hamar meglehet ezeket unni.
2016. aug. 28. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!