Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A szexuális vonzalom mindent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szexuális vonzalom mindent felülír a nőknél?

Figyelt kérdés

Vágy az első. Sokszor ha az megvan sok mindent elnéznek egy férfinak. Sokszor buta bunko stb. mellette marad mert megvan a vonzalom.

Csomó férfi van aki mellett biztonságba lehet érzelmileg egy nő de mivel nincs vonzalom inkább szenved egy olyan pasi mellett aki rossz velük de a vonzalom megvan


2016. aug. 28. 16:28
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Nem. Az olyan típusú férfival, akit leírtál, én csak egy éjszakát vállalnék be, többet nem.
2016. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%

A kérdés sajnos a kérdező értelmi szintjére utal.


A GYK- n miért van ennyi értelmi sérült?


A kérdés butaság!


Aki csak szexet akar, csak annál első a vágy. Aki többet akar, annál többre lesz szükség!

2016. aug. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
30%
Jah, az a legjobb ha "a biztonságba" van mellett marad és csalja röhögve a tahó machoval.
2016. aug. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
29%

#2


Azt szemérmesen lefelejtetted, hogy ott is beugró a jó külső.

2016. aug. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%

Nem értem, hogy egyes "férfiaknál" miért elvárás az a nők felé, hogy szarják le a külsőt, szarják le, hogy a másikhoz nem vonzódnak, legyenek velük, mert belsőre megfelelőek.

De komolyan, ezt egyesek hogy gondolják?


Arról meg nem is beszélve, hogy az általánosítás mekkora hülyeség.

2016. aug. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
10%

#5


Most akkor a rondák legyenek öngyilkosok, vagy mi? Ez így a születéstől fogva "game over" amúgy.

2016. aug. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

6#


Tudom, hihetetlen, de a szépség/rondaság mindenkinél szubjekív.

2016. aug. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
86%

Én sem nagyon értem, hogy a nőknek miért kellene lefeküdniük valakivel akinél nincs meg a testi vonzalom.


Egyébként akivel meg annyira "rossz", evidens, hogy azzal meg nem marad együtt a nő, kivéve ha kiszolgáltatott helyzetben van.


Maga a biztonság érzet sajnos kevés egy párkapcsolathoz, ugyanaz mintha azt mondanám, hogy egy neked nem tetsző lány viszont nagyon kedves, és házias, miért nem elég neked?

2016. aug. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
89%

Nem a rondák tegyenek azért hogy javuljon a külsejük. Nagyon sok pasival genetikailag nem lenne gáz és mégis szarik bele csak hogy utána utálhassa a világot. Hacsak valakinek nincs látványos testi hibája minden javítható.

Ha nincs vágy miért is lenne más a pasi mint egy barát a nő szemében? Amúgy pedig a vágyat nem csak külsővel lehet feléleszteni de a GYK-n ezt fölösleges elmondani úgyis a nők a kretének akik bántják és nyomorba döntik a férfi társadalom 90%-át.

2016. aug. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nálam határozottan igen. 22 éves vagyok és nem volt még normális kapcsolatom, valószínűleg azért mert túl válogatós vagyok. Emiatt annyit piszkáltak, hogy azt mondtam oké, megpróbálom egy olyan sráccal aki kedves, jófej stb de nem érzem hogy most azonnal letépném róla a ruháit. Több mint egy évig próbálkoztunk, de nem lettem szerelmes és igazából a szexet sem élveztem, egyszer sem. De ilyenbe még egyszer biztosan nem megyek bele, visszagondolva borzalmas volt. Egészen biztos, hogy most már az sem érdekel ha félszemű és bunkó, csak legyen meg a vonzalom, egyébként nincs értelme.
2016. aug. 28. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!