Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék hófehér bőrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék hófehér bőrű csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

A kinézet tök mindegy (egy kis felesleg is belefér), csak legyen tőlem alacsonyabb és ehhez hasonló igazi fehér bőre legyen:

[link]

[link]

[link]

Hihetetlen vonzóak az ilyen selymes bőrű csajok, nagyon tetszenek. Szerintem még az arcot is képes megszépíteni. Az persze egészen más történet, hogy én mennyire jönnék be nekik, de legalább bepróbálkoznék. Amúgy nem értem, hogy sokan miért tartják olyan vonzónak a mostanában divatos dél-amerikai beütésű agyonszolizott csajokat. Szerintem nagyon tucathatást keltenek. Gondolom értitek mire gondolok. Pl.: [link]



2016. aug. 27. 16:13
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
29%
amit te linkeltél pl az első képen az fehér és vastag bőrű, na ez bazi ritka lányban.. inkább olyan van hogy fehér és vékony bőrű azonban olyankor nem fehérnek tűnik hanem ilyen szürkésnek.. ( átlátszik minden ér amiatt )
2016. aug. 27. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
0%
Az első már egy vámpírra hajaz komolyan.
2016. aug. 28. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
0%
Én ilyen vagyok, de épp lebarnultam. :)
2016. aug. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
71%

fehér bőrűként tényleg rossz, hogy pl szőrtelenítés után is látszik a nyoma, mert azzal egyszerűen nem lehet mit csinálni...

nem hiszem, hogy lenne valami lelőhely. vagy mázlid van és összefutsz velük, vagy nem. felcsípésnél meg ugyanúgy csinálod, mint más lányoknál.

annyira szerintem nem ritka egyébként, kivéve az első képen lévő lány.

nekem is van hogy már szürkés vagyok. nem látszanak át erek vagy hasonlók, de mégis. kb mint egy hulla. az meg annyira nem szép.

2016. aug. 28. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Tudnátok linkelni/küldeni képet erről a bizonyos szürke bőrről? Nagyon kíváncsivá tettetek.
2016. aug. 28. 06:02
 16/16 anonim ***** válasza:
Érdekesek a megjegyzések, ezek szerint örülnöm kell a bőrömnek, mert én tényleg lebarnulok, nem leégek, tud szép színem is lenni, csak egyszerűen utálok napozni, ráadásul mondták már, hogy milyen selymes a bőröm. Mondjuk nekem meg látszanak az ereim. Viszont magas vagyok, szóval bocs kérdező. :)
2016. aug. 28. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!