Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék hófehér bőrű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék hófehér bőrű csajokkal ismerkedni?

Figyelt kérdés

A kinézet tök mindegy (egy kis felesleg is belefér), csak legyen tőlem alacsonyabb és ehhez hasonló igazi fehér bőre legyen:

[link]

[link]

[link]

Hihetetlen vonzóak az ilyen selymes bőrű csajok, nagyon tetszenek. Szerintem még az arcot is képes megszépíteni. Az persze egészen más történet, hogy én mennyire jönnék be nekik, de legalább bepróbálkoznék. Amúgy nem értem, hogy sokan miért tartják olyan vonzónak a mostanában divatos dél-amerikai beütésű agyonszolizott csajokat. Szerintem nagyon tucathatást keltenek. Gondolom értitek mire gondolok. Pl.: [link]



2016. aug. 27. 16:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
63%
Az a csaj eleve kreol bőrü. Vannak ilyen színű emverek.
2016. aug. 27. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Én ilyen hófehér vagyok, de már van párom :D viszont szerintem azért nem lehetetlen küldetés ilyet találni utcán, fősulik környékén, stb... :D
2016. aug. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
Rengeteg ilyen bőrszínű csaj mászkál az utcákon. Vak vagy esetleg? :D
2016. aug. 27. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
#3: Nem vagyok vak, csak az ilyen fehér csajokat kivétel nélkül pasival látok együtt. Azt hiszem nem véletlen. Van jópár ember, aki hozzám hasonló véleményen van. Sajnos nagy a konkurencia.
2016. aug. 27. 16:30
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Nekem volt egy ilyen osztálytársam, de ő már ijesztően fehér volt, látszottak az erei is.
2016. aug. 27. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
72%
Én is fehér vagyok. De hajlamos egy kicsit a barnulásra.. A környezetemben is vannak ilyenek.. Sőt! MO. - n elég sok van! :D
2016. aug. 27. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Irány észak!
2016. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
#7: Ja, csak északon meg magas nők élnek, ott még annyi esélyem sem lenne, mint Mo.-n. Már ha itt is egyáltalán van valamennyi esélyem.
2016. aug. 27. 17:05
 9/16 anonim ***** válasza:
73%

Nekem is fehér a bőröm, de hidd el, hogy a valóságban nem sok olyan ember létezik, mint a képeken. Mivel pont a fehér bőr a legproblémásabb, soha nem lesz selymesen szép és egyenletes színű! Nálam pl. átlátszanak az ereim, karon lábon, még arcon is néhány helyen, attól ugye tele vagyok kék "csíkokkal". Aztán a szeplőkről meg a többszáz anyajegyről a testemen már ne is beszéljünk. A legtöbb fehér bőrű ismerősömnek rosacea-s az arcbőre. És persze a sebhelyek, sérülések is a fehér bőrön látszanak meg a legjobban, úgyhogy már messziről "világítanak". Ja és persze szőrtelenítés után ugyanolyan szőrösnek nézek ki kb. mivel a bőr alatti szőr átlátszik a fehér bőrön és tele vagyok fekete pöttyökkel hiába borotválok naponta. A gyantázást meg nem bírja a bőröm, attól vörös foltokkal leszek tele meg vérzek. Az se szebb semmivel.

Szóval ne reménykedj, hogyha fehér bőrű barátnőd lesz annak majd tökéletesen egyenletes fehér bőre lesz, mert valószínű, nem! A sötétebb színű bőr sokkal egyenletesebb színű, egészségesebbnek hat. Nem véletlenül olyan nagy divat a szolárium.

2016. aug. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
22%
Igen, ezt tapasztaltam. ha beüti a lábát egy fehér bőrű nő nagyon brutálul néz ki. Barnulni nem tud csak leégni, elég 10 perc a napon és olyan a feje, mint egy rák.
2016. aug. 27. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!