Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elegem van a komolytalan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a komolytalan és érdektelen emberek tömkelegéből. Mint kiderült neten nem lehet ismerkedni de akkor hol?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 15:19
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
Hogy derült ki?
2016. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
71%
Az internet az idén augusztus 6-án volt 25 éves. Az emberek azóta ismerkednek. 1991. augusztu 6. előtt az emberek nem ismerkedtek, senki sem ismert senkit. Azt sem tudták, hogy van többi ember, azt meg pláne nem, hogy hol. Kész szerencse, hogy valaki feltalálta a világhálót, és most már lehet ismerkedni.
2016. aug. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:
Rakás szar a net ismerkedésre.5 év tapasztalat ezt mutatta ki.
2016. aug. 23. 15:35
 4/28 anonim ***** válasza:

A gond csak az hogy ugyanezek az emberek várnak élőben is. :)

Egyébként arra jó szerintem hogy a távolabb élő embereket könnyebb megismerni rajta keresztül.

2016. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
56%
Biztos ingyenes oldalakon próbálkozol. Lehet ismerkedni a neten, egy rendesebb fizetős (!) társkeresőn már nem csak a szemetet hordja össze a szél. Aki fizet pár ezer forintot azért, hogy párt keressen, az többnyire komolyan is gondolja, évi 10-15 ezer forintos tagsági díj kiszűri azt az 1-2-5 százalékot, akivel érdemes lehet próbálkozni. Az ingyenesek viszont a világon semmire sem jók. Fizetősön sok ismerősöm talált párt, és egytől-egyig azt állítják, hogy ingyenesen nem lehet. Tele van kamuprofillal, női néven hülyéskedő pasikkal, kíváncsiskodókkal, akik semmit sem akarnak, aranyásó kishölgyekkel stb.
2016. aug. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 Titusztitusz ***** válasza:
85%
Kedves kérdező...Volt szerencsém olvasni az ezen portálon végzett "ismerkedéseid" némely szövegleírását az idők folyamán,éshát azt kell hogy mondjam,hogy:Ritka tehetségtelen netes ismerkedő lehetel,úgyhogy ha másért nemis,de EMIATT tényleg jobb is,ha leteszel a netes ismerkedésekröl...Jól látszott az álltalam olvasott "netes párbeszédeidböl" hogy NEM NEKED TALÁLTÁK KI a netes ismerkedés műfaját...(Bocsi ha kicsit túl nyersen,és őszintén fogalmaztam....)Az ilyesminek is megvan a maga technikája,módszertana,éshát legfőképpen TEHETSÉG szükségeltetik hozzá...Mint minden egyébb tevékenységhez is...De te hiján vagy mind a tehetségnek,mind a megfelelő technikának...Nem bántásbol írtam azt amit, de EZ AZ IGAZSÁG veled kapcsolatosan...Szóval inkább próbálkozzál élőben,ott lehet hogy sikeresebben menne a dolog...
2016. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:

szerencse kell a társ kereséshez!

a társkeresőkön is szerencse kell akár fizetős akár nem!

nekem sok ismerősöm talált társat ingyenes,fizetős társkeresőkön,szerencse !

van olyan ismerősöm is aki chaten találta meg a társát!

chat.hun!

van olyan ismerősöm aki az ismeretlen.hun találta meg a társát!

mindezekhez szerencse kell!


élőben is ugyanilyen emberek vannak,mint amilyen a neten!


sok szerencsét!

ismerkedj sok helyen,és találsz társat!

2016. aug. 23. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
85%
Te nem az a felhasználó vagy, aki boldog-boldogtalannak elküldi, hogy akar-e ismerkedni, vagy vmi hasonló szöveget? Emlékszem a nickedre, miután vagy ötödjére írtál, letiltottalak mert idegesített
2016. aug. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:

#5- ös na a nagy marketinges is megérkezett :D


Egyébként nekem vegyesek a tapasztalataim, netről egy kapcsolatom, és egy alkalmim volt, de előbbi inkább csak a nagy szerencsének, és féléves levelezés eredménye, de ugye erre alapozni nem lehet.

Utóbbi időben engem is lehet sújt a balsors, nem akart semmi sem összejönni, rögtön felszívódtak a lányok, szóval most úgy döntöttem, hogy szüneteltetem kicsit ezt a netes ismerkedést. És arra próbálom rávenni magam hogy utcán/járműveken legyek bátrabb, és merjek kezdeményezni, idővel működhet, csak hát gyakorlat kéne hozzá :D Vagy még arra gondoltam hogy valami buliba elmennék, de mondjuk nem vagyok egy bulizós fajta, szóval az is nagyon új terep lenne még nekem ><

2016. aug. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:
Élőben ezerszer normálisabb emberekkel találkozol.
2016. aug. 23. 18:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!