Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elegem van a komolytalan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a komolytalan és érdektelen emberek tömkelegéből. Mint kiderült neten nem lehet ismerkedni de akkor hol?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 15:19
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
Lényeget látom sikerült megfognod.A lényeg hogy a jóval idősebb korosztályhoz tartozol.
2016. aug. 25. 17:08
 22/28 A kérdező kommentje:
Először is elképesztő mennyire mellélőttél.Másodszor nem szoktam hazudozni magamról.A vagdalkozást meg rólad mintázták meg ,össze vissza beszélsz ugy hogy nem is ismersz.
2016. aug. 25. 17:10
 23/28 A kérdező kommentje:
47 éves létedre nem sok ész és annál kevesebb önismeret szorult beléd.
2016. aug. 25. 17:12
 24/28 A kérdező kommentje:
Vagyis emberismeret.
2016. aug. 25. 17:12
 25/28 A kérdező kommentje:
Ritka nagy fogyatékos lehetsz "tévedel" te jó ég. Minek pazarlom az időm ilyenekre.
2016. aug. 25. 17:21
 26/28 Titusztitusz ***** válasza:
Látom kérdező,hogy sehogyse tudol túllépni a "saját árnyékodon"...És hozod az eddigi mentalitásodat tovább, MINDEN JÓSZÁNDÉKOM ELLENÉRE IS...Jól van...PONT AZ ELLENTÉTE vagy akkor annak ezek szerint, mint ami tulajdonságokat felsoroltam fentebb...Rendben...Akkor én nemis fárasztom magamat azzal tovább,hogy próbáljalak egy kicsit jó irányba terelgetni...Úgyhogy csak síránkozzál nyugodtan tovább,hogy miért nem megy neked a netes ismerkedés...(Főleg úgy,hogy ugye pont az ellentéte vagy ezek szerint a fentebb álltalam felsorolt tulajdonságoknak...)Tényleg én vagyok mindig a "hü.lye" hogy állandóan olyanoknak próbálok a lelkére beszélni,akikröl lepereg mindig minden jószándékom...Na pá...
2016. aug. 25. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 Titusztitusz ***** válasza:
Éshát ugye jut még energiád ocsmány hangvételü privik küldözgetésére is...Hát...Kedves Szténdzsör,további jó nyavajgást akkor mégegyszer...És UTOLJÁRA...
2016. aug. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 A kérdező kommentje:
Köszönöm elég volt belőled és a komolytalanságodból.Kérlek hanyagolj.
2016. aug. 25. 17:29
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!