Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Elegem van a komolytalan és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elegem van a komolytalan és érdektelen emberek tömkelegéből. Mint kiderült neten nem lehet ismerkedni de akkor hol?

Figyelt kérdés
2016. aug. 23. 15:19
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
6-os ez szimplán a te véleményed.Nem az én hibám hogy egy csomó olyan ember van neten aki ugymond a komolytalan kategóriát képezi.De privátban kifejtheted miért gondolod hogy nincs " tehetségem"
2016. aug. 23. 18:24
 12/28 A kérdező kommentje:
Ja és megtanulhatnál már irni "lehetel" tipikus fogyatékos helyesirás.
2016. aug. 23. 18:26
 13/28 Titusztitusz ***** válasza:
Nincs szükség arra,hogy privátban bármit is bővebben fejezzek ki...Elég ha az állításaid ellentételezéseként leírom ide az ÉN netes tapasztalataimat most, kizárólag csak a példa kedvéért,és most CSAK AZ ERRÖL AZ EGY PORTÁLROL megismert hölgyek kapcsán...Mivel én ugye házas vagyok,ezért mindig érzékeltetni szoktam ezen a portálon is,,hogy NEM ISMERKEDNI JÁROK IDE,vagy legalábbis nem keresek szexpartnert...Ennek ellenére az ezen portálon eltöltött kb. másfél évem alatt,eddig rám írt kb.25-30 hölgy, hogy szeretne közelebbröl is megismerkedni velem,ezekböl huzamosabb ideig leveleztem,levelezek kb.10-el...Ebböl a 10-böl meglehetősen közel került hozzám 6 hölgy ezidáig,és ebböl 5 esetben kölcsönösen annyira megkedveltük egymást,hogy ha nem lennék már nős, bármikor a rendelkezésemre állna az 5 itteni hölgy,hogy finoman fejezzem ki magamat...BÁRMIKOR ÉS BÁRHOL...És ezekböl van egy olyan hölgy is,akit KÜLÖNÖSEN MEGKEDVELTEM MÁR...És akkor mondom:EZ a szám csak az ITTENI HÖLGYEKRE ÉRVÉNYES...Hát akkor most mit lehet mondani a síránkozásaidra Sztréndzsör? Szánalom az egész...
2016. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Lehet ismerkedni neten is, nekem rengeteg távkapcsolatom volt, és működtek is. A gond csak az, hogy hozzámvaló gyakorlatilag nem létezik, főleg nem a mai önimádó, hedonista, pénzközpontú társadalomban.


15:43, elárulom, a fizetős társkeresők se érnek semmit. Az Elittárs egy nagy kalap szar + le is húzza a regisztrálókat. Az is ugyanúgy húspiac, és átlagpasasként ugyanúgy képtelenség barátnőt találni ott, csak cserébe még jól le is húznak pénzzel.

2016. aug. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:

Valamit qurvára rosszul csinálsz.


Nekem 5 év alatt több kapcsolatom is volt, hosszabb is, -rövidebb is, illetve kemény 6 hónap kellett egy valóban komoly partnert találni, (közös jövő stb) -neki férfiként ez 1 hónapjába került.

Sok ismerősünk van akik neten ismerkedtek össze, sok éves kapcsolatok, házasságok, gyerekek születtek ezekből. Szóval nem szar az ilyen ismerkedés, veled van a baj.


Tudod, ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.


Az meg egy vicc, hogy internetről, és a való életről beszélsz, így külön, amikor a valóságban is ugyanúgy kiderülhet valakiről akivel ismerkedsz, hogy hazudik mint a vízfolyás.

Neten is emberek vannak, ők írnak. Vannak trollok, vannak hazugok és vannak normálisak is. Hogy ki mond igazat, és ki nem, az meg a jövő zenéje. Akkor is így van, ha az utcán ismersz meg valakit.

2016. aug. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Még annyit tennék hozzá, hogy egy teljesen ingyenes társkeresőn ismerkedtünk meg a férjemmel. Szóval az sem igaz, hogy csak fizetősön vannak olyanok akik komolyan gondolják.
2016. aug. 25. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
13-as te egy vagy a sok közül.Nézz már körül könyörgöm.Amugy meg jobban vonzódnak a nők a foglalt pasikhoz egyszerüen ez tény.Arról meg ne is beszéljünk hogy te 30-as korosztályba tartozol én meg a 20 as ba.
2016. aug. 25. 10:34
 18/28 A kérdező kommentje:
Ja és egyszerre 5 hölggyel ismerkedsz ugy hogy gyakorlatilag a rendelkezésedre állna bármikor.És még én vagyok szánalmas .Te jó ég.Elmész te a francba .Tarthatnál háremet is ennyi erőből.
2016. aug. 25. 10:35
 19/28 A kérdező kommentje:

13-as

A valóságban jobban leszüröd ki hazudik és ki nem

2016. aug. 25. 10:36
 20/28 Titusztitusz ***** válasza:
Sztréndzsőr...47 éves vagyok,és sokszor fiatalabb lányok írkálnak rám ezen a portálon ismerkedési szándékbol,mint a saját lányaim...De TE máris támadol,meg vagdalkozol egyböl, eszelős módon...Ahelyett, hogy MEGPRÓBÁLKOZNÁL MEGÉRTENI AZT,AMIRE RÁ SZERETNÉLEK VEZETNI...De nemis úgy nézel ki,mint aki BÁRMIT IS megértett,vagy meg szeretne érteni a hsz-eimböl...És még valami:Mint annyi sok mindenben,abban sincs igazad,hogy a "neten büntetlenül lehet hazudni"...Ez valójában nem így van...Ugyanis MINDENKINEK AZ ÍRÁSAI A SAJÁT VALÓJÁT TÜKRÖZIK mindig...És pl. te hiába írnád bárkinek,hogy egy "magammal megelégedett,önbizalomtol duzzadó valaki vagyok,aki sikeres az életben",RÖGTÖN KILÓGNA A LÓLÁB...Én mondjuk csak néhány mondatodat olvastam ITT,ezen a kérdésen,de már ennyiböl is jól meg lehet állapítani az egyéniséged lényegét...Sőt,még a külsődröl is képet lehet kapni, így, ISMERETLENÜL IS...Na szóval:Te a való életben egy NEM TÚL HELYES,önbizalomhiánnyal küzdő,visszahúzódó,gátlásos,és meglehetősen frusztrált életü valaki vagy,aki ráadásul meglehetősen irigyen és rosszindulatuan,sértődékenyen is áll mindig másokhoz...És mindig,minden problémádért másokat okolsz,önkritikára képtelen vagy...Kommunikációs kézséged kritikán aluli,nem sok érzéked van ahhoz,hogy megnyerd mások bizalmát,jóindulatát,elismerését,csodálatát...Nos...Röviden ennyi,bár írhatnék még sokminden egyébb megállapítást is rólad,de azt hiszem,hogy kezdetnek elég ennyi is...Nos? Ugye eltaláltam szinte mindent? Szóval azt hiszed,a neten KÖNNYŰ HAZUDNI? Nagyon tévedel...ITT nehéz még csak magunkrol hazudni...Én éppen ezért nemis szoktam még csak kísérletet sem tenni a hazudozásra...Lehet,pont ez is az egyik legfőbb vonzerőm a neten...Vegyél rólam példát te is mindig,és ezálltal hátha jobban fog menni neked is a netes "csajozás"...
2016. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!