Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogok tudni újra ismerkedni? 27/F

Figyelt kérdés

2 hónapja szakított velem a menyasszonyom. Egy kis faluban lakok a világ végén és egy kisvárosban dolgozom egy olyan munkahelyen, ahol a 40-50-es korosztály van többségben. Kb ez a kilátásom :)


Vannak barátaim, de sokan szétszóródtak. Van akinek már családja van, így nem könnyű szórakozóhelyekre járni. Bár nem mintha valami nagy csajozó lennék.


Persze nem is akarnék most kapcsolatot, csak előre vetítettem a közeli jövőmet, annak lehetőségeit, és hát siralmas.


Nem tudom, hogy mit tudnék tenni annak érdekében, hogy növeljem lehetőségemet arra, hogy tudjak majd ismerkedni lányokkal komoly kapcsolat érdekében.


2016. aug. 27. 15:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Biztos nem lehet egyszerű, a faluban nincs fiatal nő?


Ami szóba jöhet: városba költözöl, munkahelyet váltasz, társkeresőzöl, eljársz haverokkal szórakozó helyre, haver haverjának a ismerőse épp szingli csaj stb. Sokféle megoldás létezik. Itt biztos nem fog rádírni a szerelem :)

2016. aug. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A faluban nincs már sok. Aki maradt az vagy lecsúszott emberke, vagy párban van. Bár talán lenne egy aki tetszik és egyedülálló, de nem is tudom :)


Amiket felvázoltál alternatívát, azokon én is elgondolkoztam, de nem tudom, hogy mit kellene tennem.


Azt viszont tudom, hogy ha ez így marad hosszútávon az nagyon nem lesz jó nekem.

2016. aug. 27. 21:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!