Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt egy emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt egy emberre hogy egyszerű? Rám is sokan azt mondják hogy jólelkű vagyok, meg olyan kis egyszerű. Annyira idegesít

Figyelt kérdés
Pedig rengeteg minden érdekel, és sok mindennel foglalkozok: egyetemre járok, kondizok, úszok, biciklizek, zongorázok, egyetemi tanulmányi versenyekre járok, grafikát tanulom, beszélek 2 nyelvet, nagyon szeretek főzni, sütni, koktélokat készíteni, rajzolok, festek, sokszor egyiptológiai könyveket olvasok........ bezzeg a r.banc ostoba nőkre nem ezt mondják, hanem azt hogy milyen jó nő...... én meg megkapom azt hogy egyszerű kis szerény lány vagyok. Miért?!?!? (jó a szerénység az megvan bennem, meg az önbizalom hiány)

2016. aug. 24. 13:57
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
52%
A mai világban nem számít se a tudás se a szorgalom csak a nagy kamu marketing a semmi tudásra való önreklámozás , harsánykodás és a magamutogatás. Ha nem vagy ilyen akkor te vagy az "egyszerű" és még szépen is mondták. Kb szard le a véleményüket és kerüld az ilyen emberek társaságát akik ezt mondják rád,mert pont te vagy az értékesebb.
2016. aug. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
52%
Igazából mindenki valamihez viszonyítva minősít. Én is szoktam mondani emberre hogy olyan egyszerű (nem neki), mert én magamhoz képest, meg ahhoz képest aki fel kelti a figyelmem, ő egyszerű. De igazából semmi-senki nem egyszerű, legfeljebb egyszerűbb vagy valakihez képest bizonyos szempontból.
2016. aug. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!