Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért mondják azt egy emberre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják azt egy emberre hogy egyszerű? Rám is sokan azt mondják hogy jólelkű vagyok, meg olyan kis egyszerű. Annyira idegesít

Figyelt kérdés
Pedig rengeteg minden érdekel, és sok mindennel foglalkozok: egyetemre járok, kondizok, úszok, biciklizek, zongorázok, egyetemi tanulmányi versenyekre járok, grafikát tanulom, beszélek 2 nyelvet, nagyon szeretek főzni, sütni, koktélokat készíteni, rajzolok, festek, sokszor egyiptológiai könyveket olvasok........ bezzeg a r.banc ostoba nőkre nem ezt mondják, hanem azt hogy milyen jó nő...... én meg megkapom azt hogy egyszerű kis szerény lány vagyok. Miért?!?!? (jó a szerénység az megvan bennem, meg az önbizalom hiány)

2016. aug. 24. 13:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem egyreszt a szerenyseged es az onbizalomhiany miatt,masreszt pedig mert gondolom en, nem jatszod a fejed,kedves,megerto vagy mindenkivel es nincsenek extra igenyeid. ( bocsanat ha melle lottem,de nem ismerlek:).)


En amugy azt mondom neked,hogy ne foglalkozz masok velemenyevel ,mondjanak amit akarnak!

2016. aug. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
54%
Nem ilyenekre szokták mondani, hogy szürke kisegér?
2016. aug. 24. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2: Hogy lennék szürke kisegér, amikor egy csomó mindennel foglalkozom?
2016. aug. 24. 14:05
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél rá mit mondanak. Mindenkinek a saját élete a bonyolult, a másé meg egyszerű. (kívülről)
2016. aug. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%

Senkit nem érdekel mennyi mindennel foglalkozol egyszerre. Egy kicsit gyúrj személyiségre. Kíváncsi vagyok hogyan reagálsz stresszhelyzetben, vannak e olyan emberek, akiket nyíltan nem kedvelsz, miket csinálsz, ha zavarban vagy, ki mersz e állni magadért.

Nálunk a butácska lányokat tartják egyszerűnek, hiába mentek egyetemre és diplomáztak le, lassú a reakcióidejük, könnyen idomulnak másokhoz, szinte sosem kerülnek konfliktusba senkivel, és olyan nagyon szűk skálán mozognak az érzelmeik.

2016. aug. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Ez nem egy negatív jelző. Pont az ellentéted az, akire ilyet nem mondanak.

2016. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
73%
A szürke kisegér címnél nem számít, hogy ki mivel foglakozik, s mennyire zseni és sokoldalú. Egyszerűen a személyisége és a külseje a döntő. A szerény viselkedés, önbizalomhiány és az egyszerű öltözet, külső szürke kisegeres.
2016. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Noren1989 ***** válasza:
80%
Az egyszerűt én általában a kissé unalmas, végletekig kiszámítható nőkre használom.
2016. aug. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
73%
Ezt azért mondják, mert az emberek pötsök (saját magamat is beleértve)!Az az értékrend, amit képviselsz, az a mai világban sajnos egyre kevésbé kifizetődő.
2016. aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Vszleg olyan a megjelenésed és a viselkedésed, ami nem figyelemfelkeltő, elveszel a tömegben. Lehetsz te akármilyen sokoldalú, hogyha nem teszel maradandó benyomást az emberekre.
2016. aug. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!