Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem kellettem még senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem kellettem még senkinek kapcsolatra, csak arra. Fog ez valaha változni? 18/L

Figyelt kérdés

Tehát nagyon sokáig rám sem néztek a pasik. Önbizalom hiányos, csendes, vékony leányzó voltam 18 évig. Aztán fogtam, szőkére festettem a hajam, egy kicsivel több önbizalmam lett. Máshogy kezdtem látni magam. Csúnyából átlagos lettem, lekerült a fogszabályzó, jobban sminkeltem magam, rájöttem, hogy nem vagyok nagy katasztrófa.

Jött is az első nagy szerelem, aki mint utólag kiderült, csak kihasznált. Túl hamar adtam meg neki magam, azt hittem, ezzel majd megtarthatom.

Aztán szemet vetett rám a környék legnagyobb casanovája, a csajok kedvence, akivel felejtés néven töltöttem a nappalokat-éjszakákat.Rengeteget a haveri társaságában. Pár haverja is bepróbálkozott,amíg vele voltam, azokat természetesen elküldtem. Az elején letisztázta, hogy nem kell kapcsolat,belementem. Ez tartott kb. 2 hónapig, egyszer csak eltűnt az életemből, gondolom lett más neki. Most egy hónapja elkezdtem Tinderezni, mindenkivel egyezésbe vagyok, de viszont ott is csak a farkuk után mennek a pasik. Találkozgattam néhánnyal, az első találkozás után pedig szépen lassan elkezdenek felszívódni, aztán nem is keresnek. Pedig van, aki olyannak tűnt a beszélgetéseink alapján, hogy bármit megtenne értem, a tenyerén hordozna, aztán valamiért mindig elkezd változni a helyzet. Valaki hasonló helyzetben, csajok? Reménytelennek érzem magam, úgy érzem, soha nem fogok senkitől kapni egy szál rózsát se, vagy csak egy egyszerű szeretleket. Mások már évek óta, nap mit nap átélik, én meg még egyszer sem.


2016. aug. 23. 00:29
1 2 3
 21/21 A kérdező kommentje:
Igen, igen, beszélget, hogy te is milyen szép lány vagy, nincs-e kedved ismerkedni? Ha nekem kell egy ember, nem ismerkedek még mellette másik 500-zal.
2016. aug. 25. 01:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!