Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Soha nem kellettem még senkine...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Soha nem kellettem még senkinek kapcsolatra, csak arra. Fog ez valaha változni? 18/L

Figyelt kérdés

Tehát nagyon sokáig rám sem néztek a pasik. Önbizalom hiányos, csendes, vékony leányzó voltam 18 évig. Aztán fogtam, szőkére festettem a hajam, egy kicsivel több önbizalmam lett. Máshogy kezdtem látni magam. Csúnyából átlagos lettem, lekerült a fogszabályzó, jobban sminkeltem magam, rájöttem, hogy nem vagyok nagy katasztrófa.

Jött is az első nagy szerelem, aki mint utólag kiderült, csak kihasznált. Túl hamar adtam meg neki magam, azt hittem, ezzel majd megtarthatom.

Aztán szemet vetett rám a környék legnagyobb casanovája, a csajok kedvence, akivel felejtés néven töltöttem a nappalokat-éjszakákat.Rengeteget a haveri társaságában. Pár haverja is bepróbálkozott,amíg vele voltam, azokat természetesen elküldtem. Az elején letisztázta, hogy nem kell kapcsolat,belementem. Ez tartott kb. 2 hónapig, egyszer csak eltűnt az életemből, gondolom lett más neki. Most egy hónapja elkezdtem Tinderezni, mindenkivel egyezésbe vagyok, de viszont ott is csak a farkuk után mennek a pasik. Találkozgattam néhánnyal, az első találkozás után pedig szépen lassan elkezdenek felszívódni, aztán nem is keresnek. Pedig van, aki olyannak tűnt a beszélgetéseink alapján, hogy bármit megtenne értem, a tenyerén hordozna, aztán valamiért mindig elkezd változni a helyzet. Valaki hasonló helyzetben, csajok? Reménytelennek érzem magam, úgy érzem, soha nem fogok senkitől kapni egy szál rózsát se, vagy csak egy egyszerű szeretleket. Mások már évek óta, nap mit nap átélik, én meg még egyszer sem.


2016. aug. 23. 00:29
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Tinderről még az egyik legnépszerűbb magyar zenekar énekese is találkozni akar velem,mondogatja, hogy menjek már fel miatta Pestre, de mire megyek vele, ha csak arra kellek?
2016. aug. 23. 00:37
 2/21 anonim ***** válasza:
11%

Ezzel most a szerencsétlen gyk-s srácokat akarod provokálni? :D

Egyébként meg kamu szaga van, de ha netán igaz, akkor biztosan voltak normális srácok is, akik kapcsolatot akartak volna, csak hát őket nem vetted észre :D

2016. aug. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Bárcsak kamu lenne.
2016. aug. 23. 00:49
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Szia


Egyrészt sajnálom hogy így alakultak a dolgok a pasikkal. Másrészt a Tindert felejtsd el. Egy normális férfinak esze ágában sincs ilyen helyre regisztrálni. Én személy szerint hamarabb megyek oda egy lányhoz egy kávézóban mint hogy online kezdjek el írogatni. Ráadásul a Tinder nem éppen az a "hely" ahol az intelligensebb lányok találhatók. Ne vedd magadra. :)

A helyzeted egyáltalán nem reménytelen, de csak annyira van nehéz dolgod mint bárki más normális embernek. Én túl vagyok 2 vacak kapcsolaton. És mire mentem a rózsáimmal? Egy 20 szálas csokor kb annyi reakciót ért hogy ohh köszi. A második kapcsolat elején kapott a lány egy szálat. Aham, szép. Látod hiába a szeretlek vagy a rózsa vagy a romantikus fürdő ha a célszemély annyira romantikus mint egy teáskanál.


23/F

2016. aug. 23. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Kíváncsiságból mentem fel, mennyire leszek kapós. Egy csajszi ismerősöm is fent van, ő mutatta, hogy nézd csak, most vele fogok találkozni. Megtetszett a dolog. Tudom magamról, hogy nem vagyok unintelligens. Nem veszem magamra ezt a részt.

A rózsás dologra reagálva: Én már a gondolattól is könnyezek, hogy ha csak arra gondolok, hogy valakinek ilyen sokat jelentenék.

2016. aug. 23. 01:02
 6/21 anonim ***** válasza:
96%

Az utolsóval valamennyire egyetértek, de nem teljesen.


Én pl. a tinderen ismertem meg a barátnőmet. Lehet találni ott is normál palikat... Úgy 1 az 1000-hez, akik nem csak dugni akarnak. Csajoknál detto.


18 vagy még semmiről se maradtál le, nekem most 20 évesen lett végre egy értelmes kapcsolatom. Szóval fel a fejjel és tanuld meg szűrni az embereket akik csak megfektetni akarnak.

2016. aug. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
47%
én nem sajnálom a történetedet mert összefeküdtél egy s__gfejjel miután szakított veled egy pasi akinek meg te adtad oda korán magad. szóval egy kutyák vagytok a casanovával és még neked áll feljebb hogy a pasik a farkuk után mennek. mintha te nem a puncid után mentél volna. agyatlan tyúk vagy. a karma intézi a dolgokat xD
2016. aug. 23. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Utolsó, örülök, hogy neked nem kell olyan helyzetben lenni, hogy milyen az, amikor minden áron el akarsz felejteni valakit. Próbáltam mindenhogy, mondták sokan, hogy kutyaharapás szőrével... Nem lettem vele előrébb. A túl hamar adtam meg magam elvet úgy vallom, ha két ember kell egymásnak, és ha komolynak is bizonyult,akkor meg mit tököltem volna? Aztán meg azt hittem volna, hogy azért nem kellek neki...
2016. aug. 23. 01:55
 9/21 anonim ***** válasza:
56%
Kérdező, én azt tanácsolom néked, hogy lásd meg azokat a pasikat is,akiken a nők nagyrésze átlép. Ne légy felszínes, ne légy anyagias, és akkor rádköszönthet a szerelem. Hamarabb, mintsem azt gondolnád...!
2016. aug. 23. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

a smink a festett haj a kirakod magad, ez csak az ilyen majmokat fogja vonzani... ne legyél felszines, és akkor téged sem felszinesen fognak csak lekapni... de még ennyi idősen azt csinálsz amit akarsz.

meg ne azt nézd hogy ki mit mond, hanem hogy mit csinál.

esetleg az is érdekes hogy más emberekkel hogy viselkedik az épp kiszemelt srác, hidd el, neked lehet hogy adja a szépet, közben meg lehet hogy belerug egy csövesbe, vagy hétvégente már kuuvázni járnak.

2016. aug. 23. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!