Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik azt mondják hogy egy átlagos nőnek könnyebb társat találni azok öltöztek már be nőnek és úgy is ismerkedtek vagy mi alapján gondolják ezt?

Figyelt kérdés

Átlagos elhízott férfiként nem ezt látom hogy egy nőnek könnyebb lenne komoly kapcsolatra társat találni mint nekünk.

Nyilván szexre könnyebb lenne nekik de az más.

Nem tudom mi alapján gondolja ezt itt sok férfi....ugye tudod hogy az nem jelent semmit hogy társkeresőn radír napi 50 szerencsétlen....akkor mi alapján gondoljátok ezt? Talán elmaszkírozva mű cicivel próbáltatok már átlagos nőként ismerkedni mert csak így lehet reális következtetést levonni.

Én csak nők között mozgok sokkal több női kolléga sokkal több női barát stb.

És azt látom nekik is ugyanolyan nehéz. Csomószor látom hogy átlagos nő nyit egy hasonló szintű pasi felé de ez a pasi hamar eltűnik vagy átveri stb. Én átlagos pasiként is ugyanolyan sikereim voltak a nőknél mint a nőknek a férfiak felé. Lehet nincs így amit mondtam hiszen én sem öltöztem nőnek soha így nincs reális képem erről


2016. aug. 22. 07:48
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Igen. Ahogy társkeresőkön is jóval kevesebb nő van. Vajon miért?


Mert egy férfi kapcsolat mellett is ismerkedik egy nő meg nem.

Erre bizonyíték az olyan oldalak ahol szeretőt lehet keresni bizony 70%-a férfi

2016. aug. 22. 09:42
 22/31 anonim ***** válasza:

Mi köze a megcsalást választó férfiak arányának ahhoz hogy a nők könnyebben találnak párt?:D

Ne fárassz már:D

2016. aug. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"Mert egy férfi kapcsolat mellett is ismerkedik egy nő meg nem.

Erre bizonyíték az olyan oldalak ahol szeretőt lehet keresni bizony 70%-a férfi"

Namostmi? Magadnak mondasz ellent. Azt írtad, hogy a férfiak kapcsolat mellett ismerkednek, a nők meg nem. Ha a szerető kereső oldalak 70%-a férfi, akkor a maradék 30% mégis mi?

De ha mindenképp számokban akarsz gondolkozni, akkor 10% alatt van a statisztikák szerint a 2 nem közt a különbség megcsalás terén.

2016. aug. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nincs ellentmondás....a szerető kereső oldalakon jóval több a férfi mint a nő azért mert a férfiak inkább kapcsolat mellett is keresnek társat a nők nem. És emiatt van több férfi a rendes társkeresőkön is. Mert a nő kapcsolat mellett nem fog felmenni ilyen oldalra , kivételek vannak bőven nyilván
2016. aug. 22. 10:05
 25/31 anonim ***** válasza:
81%

"Nincs ellentmondás...."

Valóban nincs? Akkor ez a 2 mondatod?

"Mert egy férfi kapcsolat mellett is ismerkedik egy nő meg nem. "

"Mert a nő kapcsolat mellett nem fog felmenni ilyen oldalra , kivételek vannak bőven nyilván"

Ha kivétel van bőven, akkor mégis miért hegyezed ki az egészet a férfiakra?


"a szerető kereső oldalakon jóval több a férfi mint a nő azért mert a férfiak inkább kapcsolat mellett is keresnek társat a nők nem."

Minden társkereső oldalon jóval több a férfi, mint a nő. A szerető kereső oldalon is. Ez csupán azt bizonyítja, hogy több férfi keres online kapcsolatot minden felületen.

De mint írtam: "De ha mindenképp számokban akarsz gondolkozni, akkor 10% alatt van a statisztikák szerint a 2 nem közt a különbség megcsalás terén."

Attól, hogy a szerető kereső oldalon jóval több a férfi, még nem lép félre jóval több férfi. Egyszerűen a nők akár szerető keresésében, akár párkapcsolat keresésében kevésbé preferálják az online felületeket.

2016. aug. 22. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:

"ezt itt sok férfi....ugye tudod hogy az nem jelent semmit hogy társkeresőn radír napi 50 szerencsétlen....akkor mi alapján gondoljátok ezt?"


Jaj!Szegény nő az a gondja hogy ráír napi 50 szerencsétlen férfi aki nem gazdag jóképű tökéletes férfi. :'(

2016. aug. 22. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

A közösségi oldalakon kívül nem tudsz még egy olyan oldalt ahol a nők aránya 50 ....

Jó a női honlapokat leszámítva:)

Ergó férfi mindenből több van online...

2016. aug. 22. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Tedd már láthatóvá a nevedet cicafiú:D
2016. aug. 22. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:
70%-os eléggé szétszedte a kérdezőt, már el is tűnt:D
2016. aug. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

Első és második (kivéve ha ugyanaz a ketto) hogy hasonlithatsz egy szakmát, aminek megvannak a maga keretei, a mai széép színes tarsadalmunkhoz? :D

Ha valaki ronda, tökmindegy hogy fiú vagy lány, kissé nehéz dolga lesz, ha csak olyanokba akad bele, aki először a külsőt veszi szemugyre(először nem egyenlő a CSAK szóval) picit nehéz dolga lesz 😅

2016. aug. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!