Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a férfiak akik azt mondják hogy egy átlagos nőnek könnyebb társat találni azok öltöztek már be nőnek és úgy is ismerkedtek vagy mi alapján gondolják ezt?

Figyelt kérdés

Átlagos elhízott férfiként nem ezt látom hogy egy nőnek könnyebb lenne komoly kapcsolatra társat találni mint nekünk.

Nyilván szexre könnyebb lenne nekik de az más.

Nem tudom mi alapján gondolja ezt itt sok férfi....ugye tudod hogy az nem jelent semmit hogy társkeresőn radír napi 50 szerencsétlen....akkor mi alapján gondoljátok ezt? Talán elmaszkírozva mű cicivel próbáltatok már átlagos nőként ismerkedni mert csak így lehet reális következtetést levonni.

Én csak nők között mozgok sokkal több női kolléga sokkal több női barát stb.

És azt látom nekik is ugyanolyan nehéz. Csomószor látom hogy átlagos nő nyit egy hasonló szintű pasi felé de ez a pasi hamar eltűnik vagy átveri stb. Én átlagos pasiként is ugyanolyan sikereim voltak a nőknél mint a nőknek a férfiak felé. Lehet nincs így amit mondtam hiszen én sem öltöztem nőnek soha így nincs reális képem erről


2016. aug. 22. 07:48
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
65%

Ajj hagyjuk már ezt a hülyeséget... a kérdező is nő és itt sírja ki a bánatát hogy milyen mocskok a férfiak:D


Aki dolgozik az hétfőn már azt teszi... ha már ebben hazudik akkor lehet abban is hogy férfi.

Max egy kövér nő aki sír már reggel 7 kor:)

2016. aug. 22. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:

"Pontosan annyira valószínűtlen hogy szinte az összes nő nem ír vissza vagy csak jó pasit akar vagy pénzre megy."

Van olyan nő, aki visszaír, de kevés és azoknak írnak vissza, akik a legszimpatikusabbak. Tehát az 50 üzenetből válaszolnak mondjuk 5-re. És az az 5 a legjobb 5 pasi lesz az 50 közül.

"Ha a nők ilyenek a társkeresőn akkor a férfiak is ugyanolyan eséllyel olyanok."

Matematikailag igen. A valóságban azonban nem. Hány kérdést látsz itt nőktől arról panaszkodni, hogy társkeresőn nem kaptak választ? És hány férfit? Elég erős az arány a férfiak javára. Vajon miért?


"Ismerek egy nőt aki nagyon szeretne kapcsolatot ezért már mindegy neki és bizony összejön rondább nem kelendő pasikkal is.

Valóban talál pasit de egy év alatt vagy 10 párja volt mert egy idő után eltűnnek a pasik előle stb."

Én is ismerek ilyen nőt és nem véletlenül tűntek el mellőle a pasik. Egyszerűen alkalmatlan párkapcsolatra. Ha levetíted a 10 pasit egy évre, akkor egy pasival való ismerkedésre és járásra még 2 hónap sem jut... Szerinted, aki ilyen ütemben pasizik, mennyire alkalmas komolyan kiépíteni egy kapcsolatot?

2016. aug. 22. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

"Az is valószínűtlen hogy ráír valaki 50 nőre és egy ír vissza. Akkor az miért lenne kevésbé valószínűtlen hogy 50 pasi aki írt az szinte mind olyan."

Miért lenne valószínűtlen? Itt sorban szomorkodnak a férfiak, hogy milyen kevesen írnak nekik vissza. De ha nem hiszed, nyugodtan csinálj egy átlagos férfi profilt és nőit, majd nézd a levelek számát.

Azért valószínűtlen, hogy az 50 pasi mind egyforma, mert eléggé irreális. Vagy a te környezetedben minden pasi egyforma?

2016. aug. 22. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Hány kérdést látsz itt nőktől arról panaszkodni, hogy társkeresőn nem kaptak választ? És hány férfit? Elég erős az arány a férfiak javára. Vajon miért?


Azért a gyk nem egy hiteles fórum...

Nyilván a férfiak nem kapnak választ az igaz.....abból több kérdés van a férfiak javára.

Viszont hogy nem találja a párját az eléggé egyforma még itt is.....

2016. aug. 22. 09:18
 15/31 anonim ***** válasza:

Hogy nehezebb párt találni?

Ha vissza se írnak vagy ha 100-an egyből? Az meg hogy szarul választanak nem a férfiak hibája:)

2016. aug. 22. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:

"Itt sorban szomorkodnak a férfiak, hogy milyen kevesen írnak nekik vissza. De ha nem hiszed, nyugodtan csinálj egy átlagos férfi profilt és nőit, majd nézd a levelek számát"


Attól még hogy visszaírnak nem biztos hogy értékelhető is a dolog.

2016. aug. 22. 09:23
 17/31 anonim ***** válasza:
67%
8-as ha te ilyen jó pasi vagy, akkor gondolom az exeid is mind csinos, szép lányok voltak. Azoknak meg naná, hogy nem jelent gondot párt találni. De egy átlag csaj ilyen olyan hibákkal igen is sok pofont kap, míg megleli a párját.
2016. aug. 22. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

"Azért a gyk nem egy hiteles fórum... "

Online fórum, akárcsak az online társkeresők. Hasonló a közeg. De mondtam: Nyugodtan csinálj egy férfi és női profilt, az elég hiteles lesz.


"Nyilván a férfiak nem kapnak választ az igaz.....abból több kérdés van a férfiak javára. "

Akkor máris egyszerűbb annak a társkeresés, akinek többen írnak vissza. Egyszerűen több emberből nagyobb eséllyel tetszik meg valaki.


"Viszont hogy nem találja a párját az eléggé egyforma még itt is....."

Több pasi ír ki ide kérdést, hogy nem talál párt. Nők is írnak ki ilyen kérdéseket, de jóval kevesebben.

2016. aug. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:

Több pasi ír ki ide kérdést, hogy nem talál párt. Nők is írnak ki ilyen kérdéseket, de jóval kevesebben.


Persze mert jóval kevesebb a női felhasználó itt.

2016. aug. 22. 09:30
 20/31 anonim ***** válasza:

"Persze mert jóval kevesebb a női felhasználó itt."

Igen. Ahogy társkeresőkön is jóval kevesebb nő van. Vajon miért?

2016. aug. 22. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!