Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Kezdenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kezdenétek olyan nővel, akinek még 25 évesen sem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 14:13
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
69%
Azért a 25 éves, párkapcsolatokban tapasztalatlan pasikat meg tutujgassuk, ugye? :D Természetesen ők a szegény mindig visszautasítottak, de az már szóba se jöhet, hogy egy csajt utasítottak vissza mindig (pedig én ilyenre is nem egy példát ismerek, átlagos csajt átlagos pasik utasítottak vissza állandóan) #kettősmérce
2016. aug. 13. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
25%

nem


volt mar egy 25 eves szuz baratnom, es a sex nagyon pocsek volt vele.


ami meg rosszeb, kapcsolat teren is ilyen volt, ugy viselkedet mint egy tini aki mindenem csak nyavaljog meg veszekszik ha nem ugy van ahogy elkepzeli.

2016. aug. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
36%

Nem egy olyan lánynál próbálkoztam, mint te... e nem... de minél idősebb wgy csaj ilyen téren szerintem annál hülyébb ..fura álom világban él és ő ítélkezik, hogy így meg úgy. Még nem igazán volt barátnőm 28 évesen ... de jobb lett volna, ha nem kínozom magam feleslegesen.


Az egy évvel ezelőttinek az volt a baja, hogy a randikon ő, úgy érezte, hogy én már eldöntöttem, hogy őt akarom, holott még, ugyan vigyáztam, hogy ne legyek tolakodó, a kezét is csak a második randin fogtam meg, vagy karoltam át mikor haza kísértem. A beszed témáink sem eszegettek a sex vagy szerelem témát. Csak az utolsó randin hoztam szóba mikor mar keső volt és még igy is ki volt akadva, s nem ironikus volt hanem komolyan így gondolta. Ezért így gondoltam elég a csendes szűz lányokból... akiknek már az is sok ha meg fogom a kezét vagy átkarolom (holott már régen az ágyamban szeretném tudni) de hiába vagyok türelmes mégis letapint ? akkor miért kínlódjak hiába ?


Ezzel szemben egy srác szerintem sokkal más eben a korban, ha még nem volt barátnője akkor barátnőt akar vagy csak szexet vagy mindkettőt és hogy ki melyiket akarja azt szerintem egy randin lehet eldönteni ...

de ezzel szemben egy lány egy kiba*zott alom világban él ahol valami rózsaszin forgatókönyv alapján kell meghódítani vagy mehetsz a fenébe... e a forgatókönyv ellenére sem tudja, hogy mit is akar igazán...

2016. aug. 14. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 fru_ ***** válasza:
100%

Nekem is volt 24 éves szűzlánnyal kapcsolatom, egy jó ideig úgy nézett ki, hogy szép, örök dolog marad.

Egyáltalán nem biztos, hogy bármi defekt lenne.

2016. aug. 14. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%
#21 Én speciel soha egyetlen lánynak sem tetszettem, így nem is lett volna kit visszautasítanom. Ezzel szerintem nem vagyok egyedül.
2016. aug. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!