Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak! Kezdenétek olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Kezdenétek olyan nővel, akinek még 25 évesen sem volt kapcsolata?

Figyelt kérdés
2016. aug. 13. 14:13
1 2 3
 11/25 Blade Bone ***** válasza:
75%
Igen. :) Nekem is csak pár éve volt először, és nem vagyok bolond, meg lúzer sem, csak nem érdekelt a dolog annyira.
2016. aug. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
49%

Nem szoktam a lányokkal az előző kapcsolataikról beszélgetni, szóval ha ő nem hozza fel a témát külön, akkor valószínűleg nem is tudnék róla.

Amúgy ez önmagában nem igazán lenne tényező nálam, az sokkal inkább lehet, hogy miért alakult így.

2016. aug. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
30%
Flúgos nő szagát érzem. Feltehetően szalajt nála a kerék. Különben már rég szerzett volna pasast magának, nekem meg nincs huzalmam egy párkapcsolatból tájékozatlan, tapasztalatlan nő mellett felőröltetni az idegrendszeremet. Egy tapasztalatlan 25 éves nő pont olyan suta, mint egy 13-14 éves, gőze sincs a párkapcsolat nehézségeiről, a megalkuvásról, az akadályokról, az alkalmazkodásról. Szóval nincs szükségem egy nagyra nőtt kislányra.
2016. aug. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
55%
És ha csak annyi a difi hogy nagyon kövér volt sokáig? Mostanra lefogyott divatos külső, humoros okos belső, csak annyi a hiba hogy nulla tapasztalat. Na ez hogy alakul?
2016. aug. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
33%

#14



Csak háromszázezermilliárdszor nagyobb az esélye, mint egy azonos feltételekkel rendelkező srácnak.

2016. aug. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
18%
#14 A nagyon kövér nők is simán találnak pasit, így ez nem lehet magyarázat.
2016. aug. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
50%

#15 #16

Hát nem tudom. Nagyon nem ez a tapasztalat...

2016. aug. 13. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
#17 Max akkor nem találnak, ha nekik is csak a legjobb képű pasik jöhetnek szóba. Ha normálisak, akkor viszont ők is válogathatnak a kérők között.
2016. aug. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 Noren1989 ***** válasza:
Na, akkor konkretizáljuk: miért nem volt annak a nőnek kapcsolata, Kérdező?
2016. aug. 13. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Van egy ismerosom, aki szinten 25 eves es meg nem volt parkapcsolata.

Keson kezdett el erdeklodni a fiuk irant, valamint sportolt es a tanulmanyaira koncentralt. Semki baj nincs a csajjal, csak nala ez igy alakult. Mostmar o is szeretne kapcsolatot. Csak pont a napokban beszelgettuk, hogy a legtobb pasi megriad attol, hogy 25 evesen tapasztalatlanabb a kortarsaitol...

2016. aug. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!