Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, ti mit gondoltok arról, ha egy lányt ilyen témák érdekelnek?

Figyelt kérdés

Mindig is olyan voltam, akit sok minden érdekel, szeretek utánanézni a dolgoknak.


Érdekel pl. a biológia, földrajz, robotika, csillagászat, etológia, táplálkozás-élettan, pszichológia, stb.


De úgy tapasztaltam, hogy a legtöbb pasival csak az ivásról meg a szexről lehet beszélgetni... És itt ki is merültek.


2016. aug. 8. 11:32
1 2
 1/19 Noren1989 ***** válasza:
37%

Mindenkinek megvan a maga érdeklődési köre.

Számomra nem ez befolyásolja a nő megítélését.


26/F

2016. aug. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok... :( Kevés srác van, akivel tényleg lehet normálisan beszélgetni.
2016. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%
Pedi ezek tök jó témák.
2016. aug. 8. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Noren1989 ***** válasza:
78%
Na de a nagyobb kérdés: a saját gondolataidról, érzéseidről tudsz beszélgetni?
2016. aug. 8. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
52%

Én is lány vagyok és szintén ilyen témák érdekelnek, viszont főleg a reálabb területei.

Az viszont, hogy erről teszel ki kérdést, arra mutat, hogy eléggé nagyra vagy magaddal és a férfiakat meg lenézed. Nem túl előnyös tulajdonságok ;)

2016. aug. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Azért a két tábor (bunkó szekszésapijja és az ilyen Sheldon-szerű agyagyúak) között azért van egy szűk réteg. Sajnos nem vagyunk sokan és mindig úgy kell érezzem, hogy "a hülyékhez okos, az okosakhoz hülye" vagyok.
2016. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
42%
Engem érdekelnek a kocsik mindennel együtt müszaki jellemzőjükkel. Fel alá vagyok értük, Magam miatt csinálom mert nekem ez tetszik és még több tudást akarok. Szerinted ha ráerőltetném ezt a nézőpontot egy nőre,hogy igen is nekem hozzám hasonló társ kell, meddig maradna meg a kapcsolat ?. Ez ilyen dolog.. Pl ti szakavatottak vagytok a sminkelésről divatról annak éltek, mégis egy Férfitől miért kell elvárni hogy ilyen dolgokkal tudjatok beszélni velük?.
2016. aug. 8. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
75%

Na én meg pont olyan lányokat nem találok, akikkel lehetne erről is beszélgetni. Úgy értem, akikkel tényleg lehet, és nem csak felvágnak vele, hogy de, miközben csak mindenféle "gondoltad volna?"-oldalakról szerzett kétmondatos felületes tudásuk van, amiket én már 15 éve olvastam.


A vicc az egészben, hogy én a legjobb tudományos beszélgetéseket egy kb bigott hívő lánnyal folytattam még jópár éve :D


24/F

2016. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
42%
és mégis azok a pasik érnek célba nálatok, akikkel csak az ivásról meg a szexről lehet beszélgetni... Szóval a kérdés máris értelmét vesztette.
2016. aug. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
37%
azt gondolnám róla, hogy végre egy értelmes normális nő. Egyébként a robotika engem is érdekel. Ha majd leesz rá lehetőségem szeretném Isaac Asimov robottörténeteit beszerezni. Illetve gyerekoromban sokat foglalkoztam a csillagászattal.
2016. aug. 8. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!