Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várják el azt a lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várják el azt a lányok, hogy ismerkedés közben gonoszkodjak velük?

Figyelt kérdés

2016. aug. 6. 11:07
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Állítólag ez "férfias"... Bár én akkor sem fogok így viselkedni.
2016. aug. 6. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Kifejtenéd?

Köszönöm, de én nem igénylem azt, hogy gonoszkodjanak velem. :P

2016. aug. 6. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Na,velem,ha gonoszkodik vagy csipkelődik,akkor viccen kivül felallok es otthagyom inkabb.
2016. aug. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet csipkelődni és gonoszkodni? Tárgyalási szintű beszélgetést kellene folytatni? Én sem figlalkozok azzal akivel nem lehet csipkelődni.
2016. aug. 6. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nagyon helyes,mert az azt jelenti,h nem illik össze a két ember! Ne is erőltessék,ha nem illenek össze
2016. aug. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Csipkelődni lehet, még szeretem is, de a gonoszról, mint szóról más fogalmam van.
2016. aug. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 fru_ ***** válasza:

Miből gondolod, hogy elvárják?

Szerintem max. elviselik.

2016. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Dehogy várják. Ez egy tévhit. Meg a PUások nyomatják, hogy legyél bunkó, erre lesz respect.


Ennek a pszichológiája vázoltan többnyire annyi lehet, hogy valóban nem leszel egy lánynak többé közömbös, ha b*sztatod. Nem hiszem akkor sem, hogy a legjobb stratégia, hogy elnyerd a kegyeit.


A játékos élcelődést, húzást vagy csibészességet nem szabad összekeverni a gonoszkodással, mert egyáltalán nem nyerő. Ja és egyes lányok még a csipkelődésre sem vevőek, minden az adott lánytól függ.

2016. aug. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Egyszerű statisztika . Hiába írja itt egy két csaj hogy nála nem jön be,(és el is hisszük nekik) ha közben 20ból 15nek bejön a gonoszkodás a bunkózás a srác részéről. Tehát random lányoknál bepróbálkozva ez a stratégia nagyobb százalékban hoz sikert, mint a kedveskedés -ami egyenes út a barátzónába hajításhoz. Ennyire egyszerű az egész.
2016. aug. 6. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!