Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki tetszik nekem. Nem csak tetszik, tisztelem is őt. Megéri küzdeni érte?

Figyelt kérdés

Ő 23 én 22.Kétszer volt 1-1 15 perces randink ami nem sikerült valami jól, nem tudtam megnyílni neki mert én visszahúzódó típus vagyok.Ő viszont szinte mindent elmondott az előző kapcsolatáról, és ez a lényeg.

3 évig élt az előző barátjával ami mély nyomot hagyott benne.Tegnap sírva mondta a telefonban hogy fejezzük be mert nem fogja tudni elfelejteni a barátját még ha együtt leszünk is, így neki már soha nem lesz senkije már bele törődött.

Én egy tapasztalatlan srác vagyok, soha nem volt még igazi barátnőm.

Visszahúzódó vagyok és csendes nehezen fejezem ki az érzéseimet.

Nem vagyok gazdag se szegény, bár szegény családból származom, és nehéz gyerekkorom volt.

Sokat dolgozom, ráadásul külföldön és nem egy az anyanyelvünk ez is nehezíti a dolgom.

De azt tudom hogy tetszik ez a lány, és nekem elegem van a magányból.

Tanácsot szeretnék segítsetek kérlek.



2016. aug. 3. 18:59
 1/9 Noren1989 ***** válasza:

Nem.


26/F

2016. aug. 3. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha a csaj a randin az előző faszijairól dumál akkor az már veszett ügy. Ne pazarold rá az idődet.
2016. aug. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nemet és kort is kérek a commenthez.Köszi
2016. aug. 3. 19:24
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell eröltetni.


N.

2016. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
eleve a fiatalabbakra nem buknak, az idősebb pénzes fószerekre vadásznak
2016. aug. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sosem fogom megérteni, hgoy miért kell az előző kapcsolat(okat) felhozni már a randi elején. Később sem hoznám fel... Ez már veszett ügy, felejtsd el! Akinek ennyi esze van, látja rajtad, hogy nem vagy az a tapasztalt, menő srác és akkor még az előző palijával traktál??


N

2016. aug. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
6. lefeküdtem 30 nővel, lehet éces vagyok, de sebaj.. boritsunk fátylat a múltra. Tényleg nem kell felhozni..
2016. aug. 3. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szerintem ő amolyan "lelki szemetesládának" használ/tart téged. Szerintem, ha ennyire a volt pasija érdekli, akkor hagyd a fenébe, még nincs túl rajta kicsit sem, főleg ha még sír is miatta.

20/L

2016. aug. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

2. vagyok

f18

2016. aug. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!