Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan hozzam egy lány tudomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hozzam egy lány tudomására, hogy nem tetszik nekem?

Figyelt kérdés
Van egy lány, aki jelezte felém, hogy bejövök neki és ismerkedne velem párkapcsolat céljából. A helyzet viszont az, hogy külsőre még a legnagyobb jóindulattal sem jön be nekem. Nem szeretnék passzívan kihátrálni a dologból (válaszra sem méltatom), viszont megsérteni sem akarom. Mindenképpen a legkorrektebb módon zárnám le ezt a dolgot. Ti mit gondoltok, mit mondjak neki?

2016. jún. 10. 11:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem vagy az esetem. Ha ezen besértődik, az már nem a te gondod.
2016. jún. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megmondod neki, h kedveled, de semmi többet nem érzel iránta. Ennyi.
2016. jún. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
1-es 2-es szerintem tökéletesen megfogalmazta a választ.
2016. jún. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hogyan jelezte feléd? Így kimondta/leírta? Vagy csak társkeresőn rányomott a tetszik gombra?
2016. jún. 10. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, nem vagy az esetem. (ez jó, mert nem minősíted, viszont tényszerű, ezen nem lehet megsértődni, hisz én is tudom, hogy vannak férfiak, akiknek tetszem, másoknak meg totál nem.)
2016. jún. 10. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Attol fugg mennyire vagy joba a lannyal?
2016. jún. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!