Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azok a lányok, akik sírnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok a lányok, akik sírnak, hogy nincs egy normális pasi sem és egy férfinek sem kellenek stb, azok között lenne azért normális férfi aki udvarol nekik csak nem veszik férfi számba vagy tényleg ennyire nincs normális férfi közöttük?

Figyelt kérdés
2016. aug. 3. 12:58
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:

28-as

Abban egyetérthetünk, hogy gyakorlatilag semmiben nem értünk egyet.

Sem a férfiak sminkelésre való buzdítását nem érzem reálisnak, sem abban, hogy jogosnak érzed azt, hogy a nők által felvett művi maszk feljogosítja őket kategóriákkal jobb pasikra(hidd el, hogy mi sem érezzük annak, ezért is van, hogy a körbedongott alfáitok mindig ürítésre szánják a kikent 5-6-os kaliberű nőket).


A kicsit kövér nővéred külsejét hiába próbálod eufemizálni, relativizálni, mert a kövér az nem vonzó.

persze vannak egyesek, akiknek igaz, de tedd már a szívedre a kezed és mondd ki, hogy csak a külsejét elnézve te akarnál vele családot alapítani, kívánnád, ha férfi volnál.

Rohadtul nem kívánunk sokat a nőktől(műmell, póthaj, tetovált szemöldök... soha nem ismertem senkit, aki ezekre vágyott volna), csak hogy ne-hízzatok-e.

Én is képes vagyok szinte bárkiben meglátni, hogy mi a szép... kivéve a dagadt nőket, az egyszerűen nem megy.


Oké, legyen igazad és nem reprezentatív a minta, de azért ne akard elhitetni, hogy a valóságos trend gyökeresen ellentmondanak a látottaknak.

A valóságban a nők biztosan marhára engedékenyek, nyitottak és nem válogatnak túl?


"aki nem néz ki nagyon jól. három módja van annak, hogy nőt szerezzen magának egy férfi. ugye az, hogy nagyon jól néz ki, ami ilyen esetben kiesik. a másik kettő a pénz és a nagyon jó személyiség"

Very harsh, isn't it?

A nők vágyhatnak igaz szerelemre, a férfiaknak maradt a szuper test, a vagyon és legvégül a jó személyiség.

Azért csak nem elhízni könnyebb, nem gondolod?

És akkor most döntsd el, hogy ki érezze magát inkább a húspiacon...


"miért érezzem igenis rosszul magam, ha magasak az elvárásaim? ha tegyük fel, nem a külsőre vonatkoznak ezek az elvárások. te jól éreznéd magad, ha azért lennék veled, mert valaki azt mondta hogy érjem be kevesebbel, mint amire vágyom?"

Te, ugye te sem nézel ki úgy, mint Emily Ratajkowski?

Na most nekem soha egyetlen nőm se nézett ki úgy, pedig én rá vágyom. Ezek szerint jól tettem, hogy nem hoztam ezt szóba?

Tehát nekem sem kellett volna, hogy skrupulusaim legyenek és el kellett volna küldenem minden exemet, mert szimplán nem voltak azon a szinten külsőleg, amire "vágyom"?


"úgyse akarnál semmit egy olyan nőtől, akivel ennyire nem értesz egyet, nem? "

Azért ha 20-ból 19 hülye, azért csak fájhat egy kicsit, nem? Ja persze, tudom a választ, éljem túl a 19-től járó megaláztatást - légy férfi, nyeld le, ez a dolgod - és kezdj azzal az eggyel. Mennyire találtam el?

Ugye téged nem utasítottak még el zsinórban 19-szer?


"az kicsit más szerinte, ha öregedő feleségecske vagyok, és a férjem elhagy egy fiatalabbért. ez kissé becsapás. elvégre "elhitette" velem hogy szeret,"

fordítva is lehet nézni. Te csaptad be őt, mert ő a feszes mellekre gerjedt mindig is és ezt nem titkolta előtted, erre te meg előállsz ilyen izé, lógó mellekkel?

Sztem ez ugyanaz az erkölcsi alap, mint a sminknél, csak a sminket magad húzod fel, de a melleidet akaratlan ereszted le. Ha az egyiknél előnyt akarsz élvezni(és engem elhajtani, helyette alfát csalogatni), akkor igenis viseld az ugyanilyen elv mentén, ha szopsz, mikor öregedés miatt lecserélnek.

2016. aug. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:

Azért azt ne mondd nekem, hogy az már neked a nőideál szimplán, ha vkinek hosszú a haja és nincs rajta felesleg. Ugyanúgy ha vkinek van egy férfiideálja nőként, az sem azt jelenti, hogy csak vele hajlandó összejönni.


Amúgy meg nem a plázaribik meg a buta tinilibák elvárásait kéne nézni, meg nem azon lányokéit/nőékit, akit a pasik szeretnek átlagosnak meg takarosnak tekinteni azért, mert nem rakják ki a mellüket, de ha ránézel látod, hogy frissen van festve a haja, manikűröztetve a körme, hosszú hajú, feszes testű, és az egész szerelése drágább, mint másnak a havi fizetése, akkor máris nem lenne olyan rossz a helyzet. Rengeteg lányt ismerek, akinek tényleg minimális ilyren "kizáró jellegű" elvárásaik vannak (kb. ilyenek, hogy ne anyu dróton rángatott pici fiacskája legyen, legyen figyelmes, ismerje a dezodort, a sampont, a fogkrémet meg a fésűt). Lehet, hogy ezek közül egy-kettőnek nehéz megfelelni, de nem biztos, hogy annyira irreálisak (legyen azonos vallású az illető, érdeklődjön minimális szinten a fizika vagy kémia alapján az illető).


Az még pluszba jön, hogy azért nekem sem voltak túlzott elvárásaim, és normális alatt nem a Calvin Klein modellt értettem... meg nyilvánvaló, hogy egy gyúrós nem jönne össze vele (mondjuk az izmosak annyira nem jöttek be sosem). Párom is túlsúlyos, de attól még igenis normális. Nekem legalábbis az. Másnak lehet, hogy nem. Ez is relatív. Én pl. ismerkedés szempontjából mindenkit normálisnak vettem (volna), aki minimálisan igényes volt (mert én is az vagyok), korban hozzám illett és agyilag ép volt.

2016. aug. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

"Azért azt ne mondd nekem, hogy az már neked a nőideál szimplán, ha vkinek hosszú a haja és nincs rajta felesleg. "

Aha, ezek szerint a nők mégis ideálokat kergetnek?

Nekem nincs igazi ideálom(mint már mondtam volt, Emily formáját hiába kerestem évek óta), dea ne legyen elhízva és legyen hosszú haja a elérhető pontszám 75%-át hozza.


"Rengeteg lányt ismerek, akinek tényleg minimális ilyren "kizáró jellegű" elvárásaik vannak (kb. ilyenek, hogy ne anyu dróton rángatott pici fiacskája legyen, legyen figyelmes, ismerje a dezodort, a sampont, a fogkrémet meg a fésűt)."

Ezeket tényleg kezdem unni. Az itteni nők leírásai alapján a nemem egy mocskos, ingyenélő, lusta, szarevő, tapló,stb. és bassxameg én egyetlen ilyet nem ismerek. Egyetlen egyet sem! Mind mosakszunk, külön élünk a szüleinktől, dolgozunk, sportolunk, tisztálkodunk(én. pl naponta 2szer fürdök és mosok hajat, amire sokan mondták már, h túlzás, de leszarom).

Akárhogy is, nem hiszem, hogy ezek volnának a nők valódi elvárásai, mert ezeknek majdnem mind megfelelünk.

Ha meg mégis, akkor a barátnőid valamit nagyon elrontottak.

A netes társkeresőn a szűrőket érdekes módon mégis úgy állíthatják be, hogy a magas, széles vállú, barna hajú félistenek mosakodási, fésülködési szokásait tudakolják?

2016. aug. 4. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Biztos vannak olyan nők is, akik ezekre mennek rá. De nem ez az átlag. Meg társkeresőn nincs fenn az összes nő a világon...


Mondok egy példát az egyik barátnőmről. Nem egy topmodell, nem egy nagyon vékony, de nem is elhízott, kedves arcú, szépen öltözködő, jó fej lány. A haja is hosszú, hogy szó ne érje emiatt a ház elejét ;). Utcán őt is kb. a söpredék szólítja le (csöves, alkesz stb.). Ő az, aki olyat keres, akit érdekel a fizika, kémia (amit megértek, hogy nem olyan párt akar magának, akinek, ha elmeséli a napját, bambán néz, urambocsá azt mondja, hogy nagyzol). Elmentem vele az egyetemére. Csoporttársai egytől egyig full zsíros hajú, rohadt fogú, kinyúlt 15 éves termopulcsiban rohangáló büdös srácok voltak. Még jó, hogy ilyennel nem jön össze, ha ő legalább arra veszki a fáradságot, hogy naponta zuhanyzik, megfésülködik, dezodorál. Maradék volt 2, mindkettő hülyítette. Egyik sem top macsó, Brad Pitt, nem is látványosan tahó. Az egyik szimplán antiszociális volt, egyik nap így, a másik nap úgy viselkedett. A másk meg a elejétől kedve tudta, hogy komoly úgysem lehet belőle, mert az anyja nem lenne boldog, ha nem evangélikus vallású lánnyal jönne össze, barátnőm meg katolikus, és azt is tudta, hogy az anyjának fog a végén behódolni, de attól még hülyítette.

Rosszul csinált vmit a barátnőm? Max. azt, hogy nem volt elég jó emberismerő, meg megbízott bennük.

Életében egyetlen pasast utasított vissza - az egy héttel előtte még lefikázta, hogy milyen ronda, aztán próbálkozott volna...


Kb. ennyi. De nyilván neki vannak túl nagy elvárása

is meg TUTI igénytelen. De sosem várta el azt, hogy a pasas izmos / gazdag / magas / mittudoménmi legyen. Végül 26 évesen neki is szerencséje lett. A pasi szintén nem egy szélesvállú multimilliomos donjuan...

2016. aug. 4. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem hiszem el, hogy egy 30 fős csoportban minden srác szar lenne. Te is tudod, hogy ilyen nincs.

Amúgy lehet, hogy a barátnőd nem igyekezett nőiesnek tűnni, szóval aki még a látszatát is igyekszik kerülni annak, hogy érdeklődik a férfiak iránt, az mi a fenének érdekelne minket?

Így is minden nő a telefonjába van buzulva mindenhol, szóval a nők nagyon is tudják jelezni, ha ismerkedésre nyitottak.


Az, hogy neki nem voltak túl nagy elvárásai, még nem jelent semmit sem a nagy tömegre nézvést.


Mellesleg a barátnőd miért nem vette a saját kezébe a sorsát és kezdeményezett maga is valakinél?

Félt esetleg a visszautasítástól? Aha, hát megértem. Az a veszély komolyan befigyel olyankor.

2016. aug. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

#35 "Ne haragudj, de nem hiszem el, hogy egy 30 fős csoportban minden srác szar lenne. Te is tudod, hogy ilyen nincs."

Oh dehogy nincs; kérdezd csak azokat a pasikat, akik kétnaponta kiírnak olyan kérdéseket, hogy van-e manapság a Föld bolygón akár egyetlen normális lány, mert ők 40 év alatt egyel sem találkoztak...

2016. aug. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:

e/r

Azok barmok. Egyszerűek, mint a bot, ráadásul el is vannak keseredve.

Az ő hülyeségükkel akartok versenyezni az ilyen abnormális általánosításokkal?

2016. aug. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Kezdjük ott, hogy az ő egyetemén kisebb csoportokban dolgoztak egész végig, ott kb. 6 srác volt, mind full igénytelen, láttam a saját szememmel. Ezen kívül ismert még párat, ezek közül volt a 2 tahó meg a későbbi párja is. A többi vagy foglalt, vagy ugyanúgy igénytelen, vagy iránta nem érdeklődtek, vagy szexista.

Az, hogy mennyire igyekezett nőiesnek tűnni... mivel egész nap laborban kutatott, nyilván nem miniben meg tűsarkúban járt meg nem rakott fel 6 réteg sminket sem (főleg hogy a férfi tanárai alapvetően pikkeltek minden csajra, mert szerintük nő nem lehet elég jó kutató, főleg ha még sminkeltek is). De ápolt volt, igényes, nem öltözött férfiasan (szoknyát, testhez simulóbb cuccokat is hordott, nem volt trampli).

2016. aug. 4. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!